Ad Soyad
Telefon
Firma
Email
Neye İhtiyacınız var ?

Teu Forklift

Teu Çin'de kurulmuş sadece Forklift Üretimi yapan kaliteli Çin malı forklift firmasıdır. Teu Forklift 10 yıllık bir firma olmasına rağmen 15 den fazla ülkeye ihracatı vardır. Tim Forklift olarak Türkiye'de kaliteli, uygun Çin malı Teu Forklift markasını sahiplenip satış, servis, kiralama hizmetlerinde bulunuyoruz. En ucuz sıfır forklift garantisi ile sıfır forklift satışlarında Teu Forkliftlerde sadece maliyet fiyatına satış yapıyoruz. Fiyat teklifi almak için bizi araya bilirsiniz.

Teu Dizel Forklift


Teu Dizel Forklift 1.5 - 2.5 TON

2.0 ila 2.5 ton ağırlığa sahip, daha küçük yapı ve daha esnek çalışma alanına sahip Dolgu lastiği forklifti kapalı alana kullanmaya çok uygun.

İncele Teklif Al


Teu Dizel Forklift 3 - 4 TON

TEU profesyonel bir 3.0-4.0Ton dizel Forklift üreticisidir. Forkliftlerimizde en ağır şartlarınızda dahi mükkemmel bir performans alırısınız.

İncele Teklif Al


Teu Dizel Forklift 4.5 - 5 TON

4.5-5.0T dizel forklift FD45T, FD50TS ve FD50TF modellerini içerir. İyi istikrarla bu dizel dengeleme aracı, ağır yükleri yüklemek için oldukça uygundur.

İncele Teklif Al


Teu Dizel Forklift 5 - 10 TON

İyi istikrarla bu dizel dengeleme aracı, ağır yükleri yüklemek için oldukça uygundur. İstediğiniz zaman kullanılabilir ve açık havada uygulanır.

İncele Teklif Al

Akülü Forklift