TEU 4.5-5.0 ton Dizel Forklift

4.5-5.0T Dizel Forklift Ana Bileşenleri

Motor Isı enerjisini mekanik enerjiye dönüştüren forkliftin güç ünitesidir.
Şanzıman Vites Debriyaj, şanzıman, ana şanzıman, diferansiyel mekanizması, aks mili vb.
Çalışma kontrolü Direksiyon mekanizması ve fren sisteminden oluşur.
Çalışma cihazı İç ve dış kapı çerçevesi, çatal montajı, palet çatalı, kaldırma zinciri, makara, makara ve diğer parçaları içerir. Rolü yükleri kaldırmak veya istiflemektir.
Hidrolik sistem Yakıt deposu, hidrolik pompa, distribütör, hidrolik silindir kaldırma ve yatırma silindirini içerir. Yüklerin kaldırılmasını ve eğilmesini gerçekleştirebilir.
Elektrik sistemi Güç bölümü ve akümülatör, alternatör, marş motoru, ateşleme cihazı, aydınlatma cihazı ve hoparlör gibi elektrikli parçalardan oluşur.

İsteğe Bağlı Motorlar
FD45T, FD50TS, FD50TF: Çin 4108 , Mitsubishi S6S Konteynır ile

Ürün

Modeller : FD45-50 
Kapasite : 4500kg-5000kg

11

Açıklama 
4.5-5.0T dizel forklift, FD45T, FD50TS ve FD50TF modellerini içerir. İstikrarlı bir şekilde, bu dizel denge ağırlıklı kamyon ağır yükler yüklemek için oldukça uygundur. İstediği zaman kullanılabilir ve açık havada uygulanabilir. Benzinli motorla karşılaştırıldığında, dizel motor daha iyi güç performansına ve düşük yakıt şarjına sahiptir. Motorun düşük hızda bile alev alması kolay değildir. Güçlü aşırı yük kapasitesine ve uzun süreli çalışma kapasitesine sahiptir. Ayrıca, TEU müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı ebatlarda dizel forkliftler de sağlayabilir.

Dilerseniz sizin için en uygun forklifti birlikte seçelim!