Uzun Süreli Forklift Garantisi

Mitsubishi’Mitsubishi’den bir ürün satın aldığınızda, en iyisini alırsınız. Forkliftiniz Mitsubishi adını taşıyorsa, mükemmel mühendislik kalitesinde olduğundan emin olabilirsiniz.

Uzatılmış Güç Aksam Garantisi (Mitsubishi Extended Powertrain/EPW) ‘ne yatırım yaptığınızda, aynı kaliteye yatırım yapıyorsunuz demektir.

Bu, aracınızın kendisi kadar sağlam ve güvenilir bir garantidir … Sonuç? Son derece düşük işletim maliyetleri, beklenmedik arızalara karşı uzun vadeli koruma ve gerçek bir huzur.

Diğer garanti programlarının aksine, Uzatılmış Güç Aksam Garantisi (EPW) direkt üretici tarafından sağlanır. Bu sayede sigorta şirketi gibi üçüncü kurumlarla muhatap olmayı ortadan kaldırır.

Üstelik, tüm yapılan işlerin, Mitsubishi’nin onayladığı parçalar kullanılarak, orijinal teknik verilere uyarak çalışan yetkili teknisyenler tarafından gerçekleştirilmesini sağlar.

Bu kadar çok hizmeti bu kadar az bedelle nasıl sağlıyoruz?—

Mitsubishi’nin tasarım ve üretim kalitesindeki rakipsiz ünüyle, çok cazip fiyata, talep sınırlaması olmaksızın bu kadar uzun Güç Aksam Garantisi sağlanabiliyor.

Mitsubishi Uzatılmış Güç Aksam Garantisi standart garanti koşullarına ve planlanan bakım programına eklenebilecek bir ilave olarak yer alıyor.

İSTEDİĞİNİZ GARANTİ

Esas olarak korumak istediğiniz her şeyi, aksamın her bir parçası dahil olmak üzere kapsar. LPG’li ve dizel modellerde, bu kapsama motor, yakıt sistemi, şanzıman, sürüç hattı, sürüş aksamı ve daha fazlası dahildir.

Elektrikli forkliftte ve bir çok dizel forkliftte bu kapsama kontrolör, kontrol paneli, sürüş sistemi elementleri ve motor dahildir.


İHTİYACINIZ OLAN GARANTİ

Uzatılmış Güç Aksam Garantisi size esnek bir koruma sağlar:

3 yıl veya 4000 saat

4 yıl veya 5000 saat

5 yıl veya 6000 saat

Dahası, parça ve işçilik için garanti limiti koymaz.. Ve forkliftinizin değeri garanti seviyesini etkilemez.

Bütün bunlar ekonomik olarak oldukça avantajlı. Orta seviyede bir forklifti 5 yıl boyunca çalışır halde muhafaza etmek haftalık yarım litre motor yakıtından daha ucuz.

Güç aksamının bir parçasıysa, koruma sağlanır.

Bir problem varsa, Mitsubishi çözer.

Bu kadar basit ve bu kadar güvenilir.

İçten Yanamalı Motor Çeşitleri

Motor

Tork

Şanzıman

Kardan mili ve kavraması

Difransiyel

Ön aks

Arka aks

Uzatılmış Güç Aksam Garantisi AvantajlarıMitsubishi EPW standardında, diğer markalara nazaran çok daha fazla ilave sunar.

Azami talep limiti koymaz. Tek bir makine için azami talep limiti koymaz.

Parça ve işçilik garantisi sağlar. Bir sonraki forklift sahibine bu haklar aktarılır.

Yetkili teknisyenler tarafından onarım sağlanır. Garantili Mitsubishi parçaları kullanılır.

Kullanıcı, garantiyi direkt olarak üreticiden alır. Bütün dizel ve elektrikli modeller ile bir çok istif makinesi için koruma sağlar.

Çok ekonomiktir. Önemli ve ana parçaların tümü korunur.

Elektrikli çeşitleri. Basit elektronik sürüş kontrolleri

Sürüş motoru. Difransiyel. Ön aks. Arka aksBir cevap yazın


Konuşmayı başlat
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?