Ad Soyad
Telefon
Firma
Email
Neye İhtiyacınız var ?

PREMiA ES Yaya Kumandalı Elektrikli Transpalet

PBP16-20N2 Serisi

Yaya Kumandalı Transpalet AC 1.6 - 2.0 ton
Model Yük kapasitesi
PBP16N2 1600kg
PBP18N2 1800kg
PBP20N2 2000kg
PBP20N2R 2000kg
PBP20N2E 2000 / 700kg

pbp16-20n2-serisi1-mitsubishi-forklift-1502808072
En zorlu ve dar alanlarda bile ustun performans gostermek uzere tasarlanmış olan PREMIA ES serisi akulu transpaletler, size kapsamlı yük taşıma imkanları sunuyor. İster bir üst modele geçecek olun, ister kısa mesafede yük taşıyacak olun, ister uzun mesafede yük taşıyacak olun, mutlaka ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir PREMIA modeli vardır.Yüksek denge ve pazarın önde gelen kaldırma özellikleri, düz olmayan satıhlarda kolay çalışma sağlar. Şasinin ve elektrikli sistemlerin yağmura ve sıçrayan sulara karşı korunması sayesinde, dış mekanda kullanımı mümkündür.
pbp16-20n2-serisi2-mitsubishi-forklift-1502808073
Olumsuz etkilere açık bileşeni olmayan, az bakım gerektiren tasarım, arıza olasılığını en aza indirir ve bakım maliyetlerini düşürür. Ekstra çok yönlülük açısından, operatörler anahtarlı şalter vasıtasıyla iki performans modu arasında seçim yapabilirler. Tüm modellerde son teknoloji, kullanımı kolay kumanda kolu elleri korur ve her şeyi güvenli, konforlu, kontrollü işletim için ulaşımı kolay şekilde bir araya getirir. PBP20N2R modeli arada sırada binmeli kullanım için katlanabilir bir platform içerirken, PBP20N2E kolay yükleme ve boşaltma için yükselen çatallar sunar.
1Önemli özellikler
Özel yalıtılmış şase sayesinde toza, kire ve diğer parçacıklara karşı üstün koruma sağlar. Yağ dolgulu, yalıtımlı şanzıman darbelere karşı dayanıklıdır. Sessiz ve sarsıntısız çalışır. Az bakım gerektirir. Yüksek verimliliğe sahip elektronik sistemdeki features waterproof components for maximum reliability – even in moist conditions. Kaynaklı sağlam çatallar ve palate kolay girmesi için yuvarlatılmış çatal uçları ekstra mukavemet ve dayanıklılık sağlar. Sektörün önde gelen kaldırma yüksekliği (135mm) hasarlı paletlerde bile dik yokuşlarda ve yükleme iskelelerinde kolay kontrol sağlar. Yüksek denge , iki yük tekerleğine ek olarak tahrik tekerleğininin yanındaki birbirine bağlı iki kastor tekerlek tarafından sağlanır. Cok yonlu aku bolmesi, farklı kapasitelerde DIN ve BS türündeki aküler için ve kullanıcıların ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak üzere tasarlanmıştır. İki performans seceneği, güvenliği, performans verimliliğini ve üretkenliği artırır. Geniş, askıda katlanır platform PBP20N2R'de uzun mesafeli kullanımlar için maksimum 6 km/saat hızla operatöre rahat sürüş sağlar.
2Kilit özellikler
Frenler

Rejeneratif frenleme aşınmaları önler ve etkili bir kontrol sağlar. Park frenleri, yokuşlarda ekstra güvenlik için güç kapatıldığında otomatik olarak aktif olur

Sürüş

Güçlü AC tahrik motoru şasi plakasının üzerine yerleştirilmiştir ve şaseyi çeşitli etkenlere karşı korur. Yağ dolgulu, yalıtımlı şanzıman darbelere karşı dayanıklıdır. Sessiz ve sarsıntısız çalışır. Az bakım gerektirir.

Elektrik ve kontrol sistemleri

Programlanabilir kontrolcü operatör ihtiyaçlarına gore hızlanmayı, sürüşü ve frenlemeyi ayarlar. Arac bilgisayarı teşhis sistemi ve arızalı bellek dizini, bakım çalışmalarını hızlandırır ve hasar oluşmasını önler. Yüksek verimliliğe sahip elektronik sistemdeki features waterproof components for maximum reliability – even in moist conditions. Cok yonlu aku bolmesi, farklı kapasitelerde DIN ve BS türündeki aküler için ve kullanıcıların ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Çatallar

Kaynaklı sağlam çatallar ve palate kolay girmesi için yuvarlatılmış çatal uçları ekstra mukavemet ve dayanıklılık sağlar. Sektörün önde gelen kaldırma yüksekliği (135mm) hasarlı paletlerde bile dik yokuşlarda ve yükleme iskelelerinde kolay kontrol sağlar. Yükselen çatallar PBP20N2E’de minimum zorlanmayla yükleme ve boşaltma yapmak için yükleri ergonomik bir yükseklikte yerleştirir (maksimum 735 mm)

Şasi ve Gövde

Özel yalıtılmış şase sayesinde toza, kire ve diğer parçacıklara karşı üstün koruma sağlar. Suya dayanıklı tasarım, elektrik aksanlarını sudan koruyarak, ürünlerin uzun ömürlü olmasını sağlar. Yüksek denge , iki yük tekerleğine ek olarak tahrik tekerleğininin yanındaki birbirine bağlı iki kastor tekerlek tarafından sağlanır. Duşuk ağırlık merkezi, emniyetli kullanım açısından daha fazla denge sağlar.

Operatör mahalli ve Controller

Yavaş ilerleme hızı fonksiyonu ve kumanda kolu kilidi ve dümen kolu kilidi, sınırlandırılmış alanlarda emniyeti ve kontrolü en üst düzeye çıkarır. Benzersiz capraz kol tasarımı, operatör ve makineyi koruyarak engelleri kumanda kolu ve operatörün elinden uzak tutar. İki performans seceneği, güvenliği, performans verimliliğini ve üretkenliği artırır. Kolay kullanımlı kontroller, operatörün yorulmasını engeller ve güvenlik için hataları en aza indirir. Ergonomik lastik el tutacakları konforlu ve kaymazdır. Bu da kolay kontrolü sağlar. Aku dolum gostergesi, akünün korunması ve aracın kullanımının takip edilmesi için standart özellik olarak sunulmaktadır. Yerden yukseklik sadece 35 mm’dir. Böylece ayağın takılması ihtimali azaltılır. Geniş, askıda katlanır platform PBP20N2R'de uzun mesafeli kullanımlar için maksimum 6 km/saat hızla operatöre rahat sürüş sağlar.

Direksiyon sistemi

Son teknoloji urunu kontrol kolu, üstün ergonomik tasarım, konfor ve emniyet sunar. Küçük dönme çapı çapı ile birlikte kompakt şasi ve mükemmel görüş açısı olağanüstü bir manevra gücü sağlar.

Diğer özellikleri

RapidAccess Özellikleri kontrol ve bakım için tüm alanlara hızlı ve kolay giriş sunar.

İçerdiği seçenekler:

Farklı uygulamalar icin tahrik ve yuk taşıma secimi
Palet giriş ve cıkış silindirleri
Geniş ceşitlilikte catal boyutları
Soğuk hava modifikasyonu (sınıf III, -35°C)
Yuk arkalığı
Hızlı ve/veya cift aku değiştirme cihazı (PBP18N2 ve PBP20N2)
LED Calışma lambası (PBP20N2R)
Calışma saati gostergeli cok fonksiyonlu ekran
Aksesuarların monte edilmesi icin, ekipman cubuğu
Tek yuklemeli tekerler (PBP16N2’de standart)
İzolasyonlu entegre aku şarj cihazı (PBP20N2R haric)
375 Ah aku (PBP20N2 ve PBP20N2R)
Dumen kolu uzerindeki parmak ucu kolları
Hızlı ve/veya cift aku değiştirme cihazı (PBP18N2 ve PBP20N2)
PIN kodu unitesi (PBP20N2R)

Fotoğraflar