Ad Soyad
Telefon
Firma
Email
Neye İhtiyacınız var ?

AXiA ES SBP10-16N2 Serisi Elektrikli Transpalet

SBP10-16N2 Serisi

Yaya Kumandalı İstifleyici 1.0 - 1.6 ton
Model Yük kapasitesi
SBP10N2 1000kg
SBP12N2(i) 1200kg
SBP14N2(i) 1400kg
SBP16N2(i) 1600kg
SBP12N2(i)R 1200kg
SBP14N2(i)R 1400kg
SBP16N2(i)R 1600kg
SBP16N2S 1600kg
SBP16N2SR 1600kg

sbp10-16n2-serisi1-mitsubishi-forklift-1502868584
Kompakt, kullanımı kolay ve çok yönlü AXIA ES istifleyicileri, her ortamda olağanüstü verimlilik sunmak için geliştirildi. Ergonomik kontrol kolu ve son derece kompakt enerji sistemi, dar bir şasi ve mükemmel görüş açısı ile birleştiğinde binmeli araçların giremediği dar alanlarda mükemmel manevra kabiliyeti sunar.
sbp10-16n2-serisi2-mitsubishi-forklift-1502868584
AXIA ES istifleyiciler, 1.0, 1.2, 1.4, ve 1.6 ton modelleri ile sunulmaktadır. Tüm AXIA ES modelleri güvenli, konforlu ve kontrollü bir çalışma için her şeyi kolay erişilebilir duruma getirirken aynı zamanda elleri korumak için tasarlanmış son teknoloji ürünü kumanda koluna sahiptir. Yokuş ve engebeli yüzey çalışmaları için "Initial Lift (i)" modelleri sizin için en iyi seçim olacaktır. Dar yük denge ayaklı versiyonu SBP16N2S alta yerleştirilmiş paletleri 1200 mm yüksekliğe kadar çıkarabilir. Ara sıra binmek için tasarlanan katlanabilir platformlar 1.2 ila 1.6 tonluk modellerde mevcuttur.
1Önemli özellikler
Özel yalıtılmış şase sayesinde toza, kire ve diğer parçacıklara karşı üstün koruma sağlar. Son teknoloji urunu kontrol kolu, üstün ergonomik tasarım, konfor ve emniyet sunar. Yüksek verimliliğe sahip elektronik sistemdeki bileşenler en nemli ortamlarda bile maksimum güvenirlik için su geçirmezdir Kaynaklı sağlam çatallar ve yuvarlatılmış uçlar ekstra mukavemet ve dayanıklılık katar ve palete kolay giriş sağlar. Net görüş sağlayan tasarım çatal uçlarını ve çalışma bölgesini rahat görmenizi sağlar. Cok yonlu aku bolmesi, farklı kapasitelerde DIN ve BS türündeki aküler için ve kullanıcıların ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak üzere tasarlanmıştır. İki performans seceneği, güvenliği, performans verimliliğini ve üretkenliği artırır. Geniş, askıda katlanır platform arasıra olan uzak mesafe taşımaları için maksimum 6km/h’de operatöre rahat sürüş sağlar. Yerden yukseklik sadece 20mm ve bu ayağınızı kıstırmanızı önler. Benzersiz capraz kol tasarımı, operatör ve makineyi koruyarak engelleri kumanda kolu ve operatörün elinden uzak tutar.
2Kilit özellikler
Frenler

Park frenleri, yokuşlarda ekstra güvenlik için güç kapatıldığında otomatik olarak aktif olur Rejeneratif frenleme efektif kontrol ve uzun vardiya ömrü demektir ayrıca fren aşınmasını azaltır.

Sürüş

Güçlü AC tahrik motoru mükemmel çekiş gücü ve yokuş performansı sağlar. Ayrıca kusursuz, gürültüsüz, kontrollü iş, uzun vardiya ve düşük bakım gereksinimleri demektir. Yağ dolgulu, yalıtımlı şanzıman darbelere karşı dayanıklıdır. Sessiz ve sarsıntısız çalışır. Az bakım gerektirir.

Elektrik ve kontrol sistemleri

Yüksek verimliliğe sahip elektronik sistemdeki bileşenler en nemli ortamlarda bile maksimum güvenirlik için su geçirmezdir Programlanabilir kontrolcü operatör ihtiyaçlarına gore hızlanmayı, sürüşü ve frenlemeyi ayarlar. Arac bilgisayarı teşhis sistemi ve arızalı bellek dizini, bakım çalışmalarını hızlandırır ve hasar oluşmasını önler. Cok yonlu aku bolmesi, farklı kapasitelerde DIN ve BS türündeki aküler için ve kullanıcıların ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Şasi ve Gövde

Duşuk ağırlık merkezi, aids stability, for safe operation. Net görüş sağlayan tasarım çatal uçlarını ve çalışma bölgesini rahat görmenizi sağlar. Özel yalıtılmış şase sayesinde toza, kire ve diğer parçacıklara karşı üstün koruma sağlar. Suya dayanıklı tasarım, elektrik aksanlarını sudan koruyarak, ürünlerin uzun ömürlü olmasını sağlar.

Asansör ve Çatallar

Kaynaklı sağlam çatallar ve yuvarlatılmış uçlar ekstra mukavemet ve dayanıklılık katar ve palete kolay giriş sağlar. Dar yük denge ayaklı versiyonu palet genişliğini ayarlamak için destek bacakları arasındaki mesafeyi ayarlama imkanı sunar. (sadece SBP16N2S’de) Geniş kaldırma yüksekliği ve asansör çeşitleri 1.2 tondan 1.6 tona kadar olan tripleks asansörler ve standart veya serbest kaldırma asansörleri seçimi Operatör mahalli ve Controller Geniş, askıda katlanır platform arasıra olan uzak mesafe taşımaları için maksimum 6km/h’de operatöre rahat sürüş sağlar. İki performans seceneği, güvenliği, performans verimliliğini ve üretkenliği artırır. Yavaş ilerleme hızı fonksiyonu ve kumanda kolu kilidi ve dümen kolu kilidi, sınırlandırılmış alanlarda emniyeti ve kontrolü en üst düzeye çıkarır. Benzersiz capraz kol tasarımı, operatör ve makineyi koruyarak engelleri kumanda kolu ve operatörün elinden uzak tutar. Kolay kullanımlı kontroller, operatörün yorulmasını engeller ve güvenlik için hataları en aza indirir. Ergonomik kollara eldivenle bile operatörün yükü yükseltmesini ve alçaltmasını sağlar. Aku dolum gostergesi, akünün korunması ve aracın kullanımının takip edilmesi için standart özellik olarak sunulmaktadır. Yerden yukseklik sadece 20mm ve bu ayağınızı kıstırmanızı önler.

Direksiyon sistemi

Küçük dönme çapı çapı ile birlikte kompakt şasi ve mükemmel görüş açısı olağanüstü bir manevra gücü sağlar. Son teknoloji urunu kontrol kolu, üstün ergonomik tasarım, konfor ve emniyet sunar.

İçerdiği seçenekler:

Farklı uygulamalar icin tahrik ve yuk taşıma secimi
Yuk arkalığı
Geniş ceşitlilikte catal boyutları
Aku değiştirme cihazı
Su geçirmez dahili şarj edici
Pin kodu bölmesi
Soğuk hava modifikasyonu (sınıf III, -35°C)
Calışma saati gostergeli cok fonksiyonlu ekran
Aksesuar montajı için ekipman barı (çoğu modelde var)
375 Ah akü için boşluk

Fotoğraflar