Ad Soyad
Telefon
Firma
Email
Neye İhtiyacınız var ?

OPBH10N Yüksek Seviye Siparis Toplama Aracı

OPBH10N Serisi

Yüksek Seviye Sipariş Toplama Aracı AC - 1.0 ton
Model Yük kapasitesi
OPBH10N 1000kg
OPBH10NH 1000kg

yuksek-seviye-siparis-toplama-araci-opbh10n1-mitsubishi-forklift-1502890412
Son derece modern görünüşe sahip VELIA ES düşük seviye sipariş toplayıcılar, operatöre konfor ve hassas kontrol ile etkin performans ve pazar lideri performans sunar. Bu ödül kazanan seride, rakiplerine karşı büyük bir üretkenlik avantajı sağlayan bazı önemli özellikler yer alıyor.
yuksek-seviye-siparis-toplama-araci-opbh10n2-mitsubishi-forklift-1502890413
Rahat ve tepkisel Maxius direksiyon simidinden, rakiplerine nazaran daha geniş ve rahat çalışmaya imkan sağlayan operatör kabinine kadar VELIA, çalışma verimini en üst düzeye çıkarmak için tasarlandı. VELIA serisi, sıfırdan 12 Km/s hıza kadar ayarlanabilen sürüş hızına sahiptir. Bu seride her türlü ihtiyacı karşılamak için yükselen platform (P), yükselen çatal (F) ve makaslı asansör çatal (X) modelleri bulunmaktadır.
1Önemli özellikler
Yenilikçi Active Sway Control ‘ASC’ (Aktif Sarsıntı Kontrolü) 5.1 metre ve daha yükseğe kaldırabilen asansörlere standart olarak yerleştirilmiştir ve bu sistem özgün uygulamalarda asansör sarsıntısından dolayı meydana gelen gecikmeleri %50’ye kadar indirir. Active Sway Control (ASC) üretkenliği, güvenliği ve konforu artırır. Kabin seviyesi altında kaldırma mekanizmalı eşsiz ergonomik tasarım 750 mm ye kadar palet kaldırma, daha ince kabin duvarıyla sonuçlanır ve yükü ulaşılması kolay yapar. Bölünmüş kontrol tasarımı yüke erişimi kolaylaştırır ve dışa doğru yaslanırken kontrollerin istemeden çalışma riskini azaltır. Eşsiz yan kapıların rahattır (pürüzsüz yapısından dolayı) ve açması kolaydır (hafif alüminyum yapısından dolayı) Ergonomik kontroller koridorlarda güvenli, kusursuz çalışmalar için joystick ve endüktif el detektörlü (her iki elde kabin içindeyse operasyona izin verir) kontroller olarak vardır. Kontrollerin yeri uygulamanın şekline göre tercihen çatal veya asansör yanında olabilir. Tripleks asansör kısıtlı alçak yüksekliklerdeki çalışmalar için seçilebilir. Devrim Niteliğindeki VisionMast mükemmel ön görüş, çatal görüşü, ve yüksek rezidüal kapasite sunar. Powerful AC hydraulic motor on OPBH10NH provides smooth, controlled, rapid lifting - the fastest in the market.
2Kilit özellikler
Frenler

Rejeneratif frenleme efektif kontrol, frenlerde daha az aşınma ve uzun vardiya ömrü sunar. Opsiyonel koridor sonu frenlemesi kaza riskini minimize etmek için koridor sonu araç hızını sınırlar.

Sürüş

Güçlü AC motor her iki modelde de vardır ve yüksek performans, kusursuz, gürültüsüz, kontrollü, efektif bir çalışma sağlar aynı zamanda servis masraflarını azaltır.

Elektrik ve kontrol sistemleri

Akü silindirleri yandan, hızlı çabuk ve güvenli akü değişimine olanak sağlar. Tel klavuz veya ray klavuz (40mm veya 100mm yüksek ray kurulumuyla) son derece dar koridor çalışmaları için mevcuttur. PIN kodu girişli yeni nesil kontrol sistemi yük, iş ve sürücüye uygun olarak performans parametrelerini mükemmel bir şekilde ayarlar. Hafif akü kapağı bakımı kolaylaştırır. Arac bilgisayarı teşhis sistemi LCD ekranın servis menüsünde hızlı ve kolay hata teşhisine olanak sağlar. Yüksek kapasite akü offer ratings up to 775 Ah for long shifts.

Şasi ve Gövde

3 farklı şasi ve 4 farklı kabin genişliği seçeneği farklı uygulamalarınıza yanıt verir. Duşuk ağırlık merkezi, ve çift yük tekerleri yüksek denge ve alçaltılmış basamak yüksekliği sağlar. Yenilkçi tasarım mükemmel ergonomideki etkileyici görüntüyle harmanlandı. Hidrolikler Powerful AC hydraulic motor on OPBH10NH provides smooth, controlled, rapid lifting - the fastest in the market.

Asansör ve Çatallar

Devrim Niteliğindeki VisionMast mükemmel ön görüş, çatal görüşü, ve yüksek rezidüal kapasite sunar. Tripleks asansör kısıtlı alçak yüksekliklerdeki çalışmalar için seçilebilir. Yenilikçi Active Sway Control ‘ASC’ (Aktif Sarsıntı Kontrolü) 5.1 metre ve daha yükseğe kaldırabilen asansörlere standart olarak yerleştirilmiştir ve bu sistem özgün uygulamalarda asansör sarsıntısından dolayı meydana gelen gecikmeleri %50’ye kadar indirir.

Operatör mahalli ve Controller

Eşsiz yan kapıların rahattır (pürüzsüz yapısından dolayı) ve açması kolaydır (hafif alüminyum yapısından dolayı) Bölünmüş kontrol tasarımı yüke erişimi kolaylaştırır ve dışa doğru yaslanırken kontrollerin istemeden çalışma riskini azaltır. Ergonomik kontroller koridorlarda güvenli, kusursuz çalışmalar için joystick ve endüktif el detektörlü (her iki elde kabin içindeyse operasyona izin verir) kontroller olarak vardır. Kontrollerin yeri uygulamanın şekline göre tercihen çatal veya asansör yanında olabilir. Açık, anlaşılır LCD ekran operatör ve servis mühendislerini potansiyel problemlere karşı bilgilendirir, üretkenliği artırı ve bakım konusunda yardımcı olur. Kabin zeminindeki açıklıklar yük bacaklarını rahat görmenizi sağlar. Kabin seviyesi altında kaldırma mekanizmalı eşsiz ergonomik tasarım 750 mm ye kadar palet kaldırma, daha ince kabin duvarıyla sonuçlanır ve yükü ulaşılması kolay yapar. Kaymaz zemin paspası maksimum tutunmayı sağlamak için operatöre uyumlu tasarlandı. Active Sway Control (ASC) üretkenliği, güvenliği ve konforu artırır. Operatörünüzün konforu için ‘‘Active Sway Control (Aktif Sarsıntı Kontrolü)’’, yüksekliği ayarlanabilir arka destek, düşük basamak yüksekliği (205mm) ve ergonomik kabin...

Direksiyon sistemi

Küçük dönme çapı manevra kabiliyeti ve çok dar koridorlarda çalışma olanağı sağlar.

Diğer özellikleri

Hızlı erişim özellikleri uzun servis aralığı, kanıtlanmış komponent güvenirliği, hızlı hata teşhisi ve AC teknolojisi masrafları azaltır.

İçerdiği seçenekler:

Ray veya tel klavuz
Koridon sonunda otomatik frenleme
Müşteri adı/logo/yan panellerde resim
PIN kodu yerine kontak anahtar
Working lights ve kabin aydınlatmaları
Geniş ceşitlilikte catal boyutları
Aşırı yükte kaldırmanın durması
Active Sway Control ‘ASS’ (Aktif Sarsıntı Kontrolü, platform yükseklikleri<5100mm)
Soğuk hava deposu modifikasyonu
Sipariş toplama kafesi( maksimum dubleks asansör 4200mm)

Fotoğraflar