Gösterilen sonuç sayısı: 3

 • yale erp15 vt
 • yale erp 22 Vl

  Yale Erp22VL 35 VL

  80 V önden çekiş çift yürüyüş motoru ile maksimum performans 700-775 Ah akü kapasite seçenekleri Rejeneratif frenleme ile minimum enerji tüketimi Manuel, mini lever ve joystick kumanda kolu seçenekleri Yale stop otomatik park freni, eğimlerde geri kaymama özelliği Yandan ve üstten kolay akü değişim imkanı Orta ve uzun şase seçenekleri ile her uygulamaya çözüm Nokta dönüş özelliği ile mükemmel manevra kabiliyeti
 • yale erp16 vf 20 vf

  Yale VF Serisi Erp16-20

  1.600- 1.800- 2000 kg 48 V önden çekiş çift yürüyüş motoru ile maksimum performans Rejeneratif frenleme ile minimum enerji tüketimi Manuel, mini lever ve joystick kumanda kolu seçenekleri Yale stop otomatik park freni, eğimlerde geri kaymama özelliği Yandan ve üstten kolay akü değişim imkanı Kısa, orta ve uzun şase seçenekleri iler her uygulamaya çözüm Nokta dönüş özelliği ile mükemmel manevra kabiliyeti

Elektrikli Forklift Nedir?

Elektrikli forklift, kişilerin kaldıramayacağı kadar ağır yükleri kaldırmaya yarayan iş makinelerinin bir modelidir. Bu iş makinesi ile ağır yükler kaldırılabilir, taşınabilir ya da kolay şekilde istiflenebilir. Bu makine modelinin güç kaynağı, elektrikli motorlardan oluşur. Elektrikli forklift modelleri çevre dostu iş makinelerinden bir tanesidir. Bu makineler, çalışırken oldukça az bir ses çıkarırlar ve aynı zamanda havaya zararlı gaz salınımında bulunmazlar. 

Devamını Oku


Çevreci olması ile sıklıkla tercih edilen bu ürünler, hem çalışma ortamının hem de çevrenin daha sağlıklı olmasına katkı sağlarlar. Elektrikli forklift modelleri, açık alanlarda kullanıma uygun özelliklere sahip değillerdir. Ancak kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir ve aynı zamanda küçük ve dar yapıda bulunan mekanlarda maksimum performans sunar. 

Dayanıklı ve kaliteli bir yapıya sahip olan bu makine modeli, uzun süreli çalışma saatlerinde bile rahat kullanıma olanak tanır. Ekonomik yapısı ile öne çıkan elektrikli forklift, yüksek depolama kapasitesi ile beğeni toplar.  Birçok iş sektöründe sıklıkla kullanılan elektrikli forkliftler, kullanıcılara fayda sunan birçok özellik ile kişilerin beğenisine sunulur. Bu makinenin kullanılması, iş gücünden büyük ölçüde tasarruf sağlanmasına yardımcı olur. 

Elektrikli Forkliftler dar mekanlarda dengeli ve rahat hareket olanağı sağlayan forklift türlerindendir. Elektrikli forkliftler, yürüyüş, kaldırma-indirme vb. fonksiyonları elektrik motorları vasıtası ile gerçekleştiren araçlardır. Başlıca avantajlarını aşağı şöyle sıralayabiliriz;

Elektrikli Forklift Özellikleri

Elektrikli forkliftler, kullanıcılar için fayda sağlayan birçok özelliği bir arada bulunduran iş makineleridir. Elektrikli forkliftlerin özellikleri ise şu şekildedir;

 • Elektrik maliyeti düşüktür ve bu nedenle minimum seviyede işletme maliyetine neden olur. 
 • Kapalı alanlarda kullanıma uygundur. 
 • Bu ürünün hareketli parça sayısı oldukça azdır ve bu nedenle arızalanma riski de düşüktür. 
 • Ekonomiktir.
 • Güvenli şarj imkanı sunar.
 • Kullanım esnasında çıkan ses seviyesi minimumdur. 
 • Yedek akü kullanımına imkan tanır ve bu nedenle 24 saat boyunca çalışma imkanı elde edilebilir. 

Elektrikli Forklift Avantajları

Elektrikli forkliftlerin birçok avantajı bulunur. Bu avantajlardan ilki çevre dostu olmasıdır. Elektrikli forkliftler oldukça az bir ses seviyesinde çalışır ve havaya herhangi bir zararlı emisyon bırakmaz. Bu sayede işçiler doğrudan gürültüye ve dumana maruz kalmazlar. Bunun sonucunda ise sağlıklı bir çalışma imkanına sahip olurlar.

Kapalı alanlar için rahatlıkla tercih edilebilen elektrikli forkliftler küçük ve dar alanlarda kolay şekilde dönüş sağlayabilirler. Güvenli, dayanıklı ve ekonomik olan elektrikli forkliftler bu özellikleri sayesinde sıklıkla tercih edilirler. Bu ürün uzun çalışma saatlerinde bile maksimum performans sunar. Az bakım gerektiren bu modelin arıza riski de oldukça düşüktür. 

Elektrikli Forklift Dezavantajları

Elektrikli forkliftlerin birçok avantajı olduğu gib bazı dezavantajları da bulunur. Bu dezavantajlarından ilki, pilinin şarj olmasının uzun saatler sürmesidir. Bu pil şarj olurken kullanıcıların bir süre beklemesi gerekir. Aynı zamanda bu iş makinesinin şarj olması için ayrı bir alana ihtiyacı vardır. Bu modelin bir diğer dezavantajı ise açık alanlarda kullanıma uygun olmamasıdır. 

Elektrikli Forklift Fiyatları

Elektrikli forklift fiyatları ürünün sahip olduğu motor gücü, ebatı, taşıma kapasitesi ve çatal uzunluğu gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Elektrikli forkliftler birçok farklı iş alanında kullanılır ve ağır yüklerin taşınması gibi işlemleri kolay hale getirmeye fayda sağlar. İş gücünü büyük ölçüde azaltan ve taşıma, istifleme, kaldırma gibi işlemlerin kısa süre içerisinde gerçekleştirilmesini sağlayan bu iş makinesi uygun fiyat aralıklarında kullanıcıların beğenisine sunulur. 

Tim Forklift firması, bu ürünü kullanıcıların beğenisine sunan firmalardan bir tanesidir. Tim Forklift, seneyi aşkın bir süredir kullanıcılara sunduğu hizmetler ile adından söz ettirir. Türkiye’nin her noktasına hizmet veren Tim Forklift, deneyimli ve eğitimli teknisyenleri ile forklift satışı ve bakımında profesyonel hizmet sunar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma, sunduğu makine modelleri ve hizmetler ile kullanıcıların taleplerini karşılar. 

Elektrikli forklift sahip olduğu kaliteli özellikleri ile Türkiye’de birçok firma tarafından tercih edilir. Güçlü ve kaliteli özelliklere sahip olan bu ürün ağır yüklerin taşınmasını gerektiren iş alanlarında kullanılır. Kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplayan bu ürün sağladığı kolaylıklar sayesinde insan gücü ile yapılan işlemleri kolay ve pratik hale getirir. 

Kapat