Hakkımızda

yale forklift modelleri

Hakkımızda

Forklift ve istifleme makineleri sektöründe 22 senelik tecrübemiz bugün bizleri forklift sektörüne ışık tutan bir noktaya getirdi. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ihtiyaçlarınızla ilgilenmeye hazır, deneyimli ve eğitimli teknisyenlerimiz ile forklift satışı, servis-bakım ve revizyon hizmetini profesyonel olarak veriyoruz. Forklift satışı dışında, 2. el satış ve kiralama hizmetleri veren Tim Forklift A.Ş.’nin rakiplerinden farklı kılan bir unsurda satış sonrası hizmetleridir. Yurt içindeki gezici servislerimiz, her markadan geniş yedek parça stoğumuz ile ihtiyaçlarınıza tam zamanında cevap veriyoruz. Yaptığımız doğru yönledirmeler ve satış sonrası hizmetlerimiz ile maximum müşteri memnuniyeti hedefliyoruz. Tabii ki müşterilerimizin bizi tercih etmesinin önemli bir sebebi daha var;

Alışılagelmişin dışında sattığımız her ürüne garanti verip bakım ve servisini üstleniyoruz. Güven ve gayretimizin eseri olan müşteri portföyümüzün memnuniyetleri çalışma azmimize güç vermekte ve bizleri onurlandırmaktadır.

Kalitemiz Tescillendi

Firmamızda yapılan titiz bir denetimin ardından IAS Akreditasyon Kurumu tarafından firmamıza uluslararası hizmet kalite standardını belirleyen ISO 9001/2015 ve ISO 45001/2018 SQR belgesi verildi. Firma olarak kalitenin tesadüf olmadığını ve sonsuz bir süreç olduğunun farkındayız.

SQR sertifikası, Tim Forklift kalitesinin sembolik bir belgesidir. Firmamızın ayrıca Yale Forklift ve Mutlu Akü Yetkili satış servis belgesi de mevcuttur.

Mutlu Akü Yetkili Satış Servis Bayisiyiz!

mutlu akü yetkili satış servisi