Tim Forklift A. Ş.


Rekabetin her geçen gün daha da yoğunlaştığı bir dünyada, yerimizi büyütmek ve korumak bilinciyle firmamız Toplam Kalite Yönetimini yaşam felsefesi olarak benimsemiştir.

1997 yılında başlayan tecrübelerimiz ile Forklift ve İstifleme Makinaları Sektöründe tüm ülke genelinde satış, servis, bakım, revizyon, elektronik kart tamiri, yedek parça tedariği faaliyetlerinde bulunmaktayız. Sektördeki diğer firmalardan farklı bir çizgide olan Tim Forklift genç, eğitimli ve güçlü satış-servis ekibine sahiptir. Misyonumuz müşteri taleplerini tatmin edici, verimli ve güvenilir bir şekilde karşılamak, uzun vadeli sağlam dostluklar kurmaktır. Kendi içimizde ve müşterilerimizle doğru, hızlı ve sağlıklı iletişim kuran, değişime hazırlıklı yapımız ile bu konuda en ideal olanı yapacak şekilde organize olduğumuza inanıyor ve bu tecrübelerimizi sizlerle uzun yıllar paylaşmak istiyoruz.


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/05/fd70n1-studio-1024x590.jpg


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/05/sifir-forklift-fiyatlari-1024x664.jpg

Bu kapsamda Mitsubishi adını taşıyan her ürün gibi, yük taşıma ve istifleme ekipmanlarında da dünyanın en büyük kuruluşlarından biri olan Mitsubishi Forklift Trucks® ile yollarımızı birleştirerek, müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini daha üst seviyelere taşıdık. Dünyanın en kaliteli forkliftlerini üreten Mitsubishi Forkliftlerinin Türkiye Pazarında, en uygun fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile payını büyütmeyi hedef edindik.

Sıfır ürün yelpazemizde; LPG’li, Elektrikli (Akülü) Forkliftler, Reach Trucklar, Sipariş Toplama Araçları, Depo İstifleme Makineleri (stacker), Transpaletler, Redresörler, Trafosuz Yüksek Frekanslı Redresörler (yeni nesil akü şarj cihazları), Elleçleme Ekipmanları, Yüksekte Çalışma Emniyet Sistemleri, Kişisel Koruyucu Donanımlar, Personel Yükseltici Platformlar (Manlift), Yüksek Basınçlı Hidrolik Kriko ve Ekipmanları, Yük Güvenliği Ekipmanları ve Otomotiv Grubu Ürünleri yer almaktadır.


İkinci el ürünlerde de son kullanıcı ve tüm forklift firmalarına bakım – onarımı yapılmış, tamiri yapılmış, revizyonu yapılmış, ya da yapılmamış forklift, reach truck, akülü transpalet, sipariş toplayıcılar, akülü istif araçları, redresörler (akü şarj cihazları) satışını piyasanın en uygun fiyatları ile yapmaktayız.

Aynı zamanda Tim Forklift, konusunda uzman servis ekibi ile tüm Türkiye genelinde müşterilerine dizel, akülü forkliftlerinin ve depo istifleme makinelerinin tamiri, bakımı, revizyonunu yapmaktadır. Mekanik işçilik ve onarımın yanı sıra akülü forklift elektronik kart tamirleri, elektrikli depo ekipmanlarının kart tamirleri, redresör tamiri ve el terminali tamiri ve onarımı da başlıca hizmetlerimiz arasındadır.

Rekabetin her geçen gün daha da yoğunlaştığı bir dünyada, yerimizi büyütmek ve korumak bilinciyle firmamız Toplam Kalite Yönetimini yaşam felsefesi olarak benimsemiştir.


https://timforklift.com/wp-content/uploads/2018/07/ikinci-el-forklift-almak.jpg


Telefon

Hemen Ara !
(0216) 537 14 39Çalışma Saatlerimiz

P.tesi – Cuma: 08:30 – 18:30
C.tesi – Pazar: 09:00 – 14:00Adres

Mescit Mah.Demokrasi Cad. Birmes San.Sit.
A6 Blok no:12, 34956 Tuzla/IstanbulFİYAT HESAPLAMA ARACI

Çok Yakında !