Hakkımızda

yale forklift modelleri

Hakkımızda

Forklift ve istifleme makineleri sektöründe 26 senelik tecrübemiz bugün bizleri forklift sektörüne ışık tutan bir noktaya getirdi. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ihtiyaçlarınızla ilgilenmeye hazır, deneyimli ve eğitimli teknisyenlerimiz ile forklift satışı, servis-bakım ve revizyon hizmetini profesyonel olarak veriyoruz. Forklift satışı dışında, 2. el satış ve kiralama hizmetleri veren Tim Forklift A.Ş.’nin rakiplerinden farklı kılan bir unsurda satış sonrası hizmetleridir. Yurt içindeki gezici servislerimiz, her markadan geniş yedek parça stoğumuz ile ihtiyaçlarınıza tam zamanında cevap veriyoruz. Yaptığımız doğru yönledirmeler ve satış sonrası hizmetlerimiz ile maximum müşteri memnuniyeti hedefliyoruz. Tabii ki müşterilerimizin bizi tercih etmesinin önemli bir sebebi daha var;

Alışılagelmişin dışında sattığımız her ürüne garanti verip bakım ve servisini üstleniyoruz. Güven ve gayretimizin eseri olan müşteri portföyümüzün memnuniyetleri çalışma azmimize güç vermekte ve bizleri onurlandırmaktadır.

Motor Yağı Değişim Sertifikası

Motor Yağı Değişim Noktası İzin Belgesi süreci, 21 Aralık 2019 tarihli ve 30985 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan “Atık Yağların Yönetimi Yönetmeliği” ile daha da önem kazanmıştır. Bu yönetmelik, motor yağı değişimi yapan işletmelerin, atık yönetimi konusunda belirli yükümlülükleri yerine getirmelerini zorunlu kılar. İşletmelerin; atık yağların geçici depolanması, yetkili il Müdürlüklerine başvurarak gerekli izin belgesini alması, Bakanlık tarafından sağlanan çevrimiçi programlara kayıt olması ve motor yağı değişim bilgilerini bu program üzerinden bildirmesi gerekmektedir.

Tim Forklift olarak, bu yükümlülüklerin bilincinde hareket ederek, çevre yönetim sistemimizi en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz. Atık yönetimi konusunda göstermiş olduğumuz özen, hem çevreyi korumak hem de sektördeki sorumluluklarımızı tam anlamıyla yerine getirmek adına büyük önem taşımaktadır. Motor Yağı Değişim Noktası İzin Belgesi alım sürecinde, tehlikeli atıkların geçici depolanması için gerekli olan tüm kriterleri eksiksiz bir şekilde yerine getirdik. Bu süreçte; zemini beton, dışarıya kanal bağlantısı olmayan, kapısı kilitli ve üzerinde “Tehlikeli Atık Geçici Depolama Alanı” tabelası bulunan bir depolama sahası oluşturduk. Atık yağların geçici depolanması için dizayn edilen bu alan, yağmur ve kar gibi dış etkenlerden korunaklı olacak şekilde her yönüyle kapalı bir yapıya sahiptir.

Bu çabalarımızın bir sonucu olarak, 1 Ocak 2025 tarihine kadar gereken tüm işlemleri başarıyla tamamlayarak Motor Yağı Değişim Noktası İzin Belgesine sahibiz. Bu başarı, sadece bir belge alımı değil, aynı zamanda çevre bilincine sahip bir işletme olarak sorumluluklarımızı yerine getirme ve sektördeki öncü rolümüzü pekiştirme adına atılmış önemli bir adımdır.

Firmamız ve çevre yönetimi sistemimiz hakkında daha fazla bilgi için Entegre Çevre Bilgi Sistemi (EÇBS) üzerinden sağlanan kaynaklara başvurabilirsiniz. Tim Forklift olarak, çevre yönetimi ve atık yağların sorumlu bir şekilde yönetilmesi konusunda öncü bir rol üstlenmeye devam edeceğiz. Bu yolculukta bizimle birlikte olduğunuz için teşekkür eder, sürdürülebilir bir dünya için atılan her adımın önemini vurgularız.

Kalitemiz Tescillendi

Firmamızda yapılan titiz bir denetimin ardından IAS Akreditasyon Kurumu tarafından firmamıza uluslararası hizmet kalite standardını belirleyen ISO 9001/2015 ve ISO 45001/2018 SQR belgesi verildi. Firma olarak kalitenin tesadüf olmadığını ve sonsuz bir süreç olduğunun farkındayız.

SQR sertifikası, Tim Forklift kalitesinin sembolik bir belgesidir. Firmamızın ayrıca Yale Forklift ve Mutlu Akü Yetkili satış servis belgesi de mevcuttur.

 

Mutlu Akü Yetkili Satış Servis Bayisiyiz!

mutlu akü yetkili satış servisi