Gösterilen sonuç sayısı: 2

 • yale erp15 vt
 • yale erp 22 Vl

  Yale Erp22VL 35 VL

  80 V önden çekiş çift yürüyüş motoru ile maksimum performans 700-775 Ah akü kapasite seçenekleri Rejeneratif frenleme ile minimum enerji tüketimi Manuel, mini lever ve joystick kumanda kolu seçenekleri Yale stop otomatik park freni, eğimlerde geri kaymama özelliği Yandan ve üstten kolay akü değişim imkanı Orta ve uzun şase seçenekleri ile her uygulamaya çözüm Nokta dönüş özelliği ile mükemmel manevra kabiliyeti

Lityum İyon Forklift

Forklift çeşitleri genellikle kullanılan enerji türüne göre isim alır. Lityum iyon forklift de bunlardan bir tanesidir. Uygun maliyetli iş makineleri sınıfında yer alan Lityum akülü forklift modelleri, ağır depo malzemelerinin kolaylıkla taşınmasına yardımcıdır. 

Lityum iyon akülü forkliftler, fabrikalarda, depolarda, limanlarda ve lojistik hizmetlerinde taşıma, yükleme işlemleri için kullanılır. Tim Forklift güvencesiyle Yale Lityum İyon Forklift modellerine şimdi buraya tıklayarak göz atabilirsiniz. 

Lityum İyon Forklift Nedir?

Hızlı şarj edilebilen forkliftler, su bakımı gerektirmeyen, akü ömrü uzun süreli olan forklift çeşitlerinden biridir. Lityum iyon akü, şarj kapasitesi gereği cep telefonlarından bilgisayarlara kadar birçok akülü üründe kullanılır. Bunun sebebi, şarj kapasitesinin yıllar süren dayanıklılığı ve enerji tasarrufudur. Kurşun akülere göre çok daha dayanıklı, çok daha pratik ve güvenlidir. 

Yüksek Verimli Forklift Çözümleri Sayesinde:

 • Lityum iyon forklift modellerinde akü şarjı 2 saat gibi kısa bir sürede dolar.
 • Akü şarj edildikten sonra soğuması gerekmez. 
 • Şarj sonrasında bekleme süresi olmaksızın enerji tasarruflu forklift modelleri güvenle kullanılabilir.
 • Şarj ömrü ve kullanım süresi uzundur. 

Lityum İyon Forkliftlerin Avantajları 

Lityum iyonlu forklift avantajları aşağıda listelenmiştir: 

 • Lityum iyon forklift, aküsü hafif ve şarjı hızlı makineler grubundadır.
 • 2 saatte dolan şarj bataryası dışında yedek batarya alternatifi sayesinde hiç zaman kaybı yaşamazsınız.
 • Kurşun aküler bakım isterken lityum iyon forkliftler için herhangi bir akü bakımı söz konusu olmaz. 
 • Bitik şarjlı bir lityum iyon akü, yaklaşık yarım saat içinde yarı şarj kapasitesine kadar dolabilir. Bu haliyle de uzun saatler kullanılabilir özelliktedir. 
 • Karbon salınımı olmadığı için çevre dostudur. 
 • Dizel forkliftler karbon salınımına sebep olduğu için operatörün sağlığı açısından da risklidir. Oysaki lityum iyon forklift aküsü gaz salınımı yapmaz. Bu özelliğiyle operatör sağlığı açısından da risk oluşturmaz. 
 • Hem açık hem kapalı alanda güvenle kullanım olanağı sunar. 

Lityum İyon Forkliftlerin Özellikleri 

Lityum iyon forklift çeşitleri genellikle şarj kapasitesi yanında ısı değişiminden etkilenmeyen yapısıyla da avantajlıdır. Lityum iyonlu forklift özellikleri arasında:

 • -30 +60 dereceye kadar sıcaklık farkında sorunsuz çalışabilme 
 • Uzun ömürlü performans, kolay bakım 
 • Rejeneratif frenleme sistemi sayesinde minimum enerji tüketimi
 • Otomatik park fren sisteminin yanında geri kaymama özelliği gibi birçok avantaj bir arada bulunur. 

Yale distribütörü Tim Forklift güvencesiyle siz de ağır ticari malları kolaylıkla yükleyip, istifleyebilirsiniz.

Yale marka Erp 15VT Lityum iyon forklift modellerinde biten akünün değişimi de çok pratiktir. Makinenin tasarımına ve donanımına göre üstten ve yandan akü değişim olanağı bulunur. Orta ve uzun şase seçenekleri bulunan Erp15VT lityum iyon akülü forklift modeli, farklı uygulamalar için çözüm sunar. Ağırlığı 1500-2000 kg kadardır. 48V önden çekiş ve çift yürüyüş motoru vardır. Bu özelliğiyle maksimum performans sağlar. 

Yale forklift modelleri arasında Tim Forklift güvencesiyle kullanabileceğiniz bir diğer model, ERP22VL 35 VL ‘dir. Lityum İyon Forklift seçenekleri arasında kullanım kolaylığıyla öne çıkan bu modelin özellikleri arasında:

 • 80V önden çekiş ve çift yürüyüş motoru,
 • Hem manuel hem mini lever hem de joystick kumanda kolu seçenekleri,
 • Yale stop otomatik park freni ile güvenli park sistemi, 
 • Eğimli alanlarda geri kaçmama, 
 • Üstten ve yandan akü değişim kolaylığı,
 • Nokta dönüş özelliği sayesinde mükemmel manevra yapabilme yer alır. 

Hızlı şarj edilen forkliftler sayesinde hem açık hem kapalı alanlarda düz zeminde kaldırma, yükleme ve taşıma işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. Lityum iyon forklift modelleri, genellikle pratik, doğa dostu, sağlık dostu ve enerji tasarrufuyla işletme dostu özelliklere sahiptir. 

Bu nedenle hem sürdürülebilirliğe katkı sağlar. Hem de çalışılan alanda çevreye ve doğal kaynaklara zarar vermediği için civarda yaşayanların şikayetçi olmasını engeller. 

Verimli lityum iyonlu forkliftler sayesinde akü bakımı olmadan uzun vadede düşük maliyetlle iş yapabilirsiniz. Isınma ve patlama riski olmadığı için aküden kaynaklı iş kazalarının önüne geçmek mümkündür. Şarj sırasında aşırı ısınmadığı için şarj işlemi bittiğinde hemen makineye takabilirsiniz. 

Hızlı şarj edilebilen ve dayanıklı lityum iyon forklift modellerimiz hakkında uzman kadromuzdan bilgi ve fiyat teklifi almak için şimdi buraya tıklayın. 

Lityum İyon Forkliftlerin Fiyatları 

Lityum iyon forklift fiyatları genellikle satın alma ya da kiralama işlemine göre değişiklik gösterir. Ayrıca tercih edeceğiniz lityum iyonlu forklift fiyatları, genellikle modele ve markaya göre değişir. 

Lityum iyon forklift modelleri şöyle bir avantaja sahiptir: İlk başta pahalı seçenekler arasında görünebilir. Ama sonraki süreçte sizi bakım ve tamir masraflarından kurtarabilir. 

Akü kullanımı çok pratiktir bu özelliğiyle akü bakımı gerektirmemesi, iş sürecinin kesintisizliğine katkı sağlar. Dizel ya da benzinli iş makinelerinde ise sürekli yakıt takviyesi ihtiyacı bulunur. Yakıt takviyesi de ekstra maliyettir. 

Elektrik enerjisiyle kısa sürede şarj olan ve uzun süre kullanım olanağı sunan, dayanıklı lityum iyonlu forkliftler, uzun vadede maliyetlerinizi azaltır. Manevra kabiliyeti maksimumda olan düşük enerji ile çalışarak minimum enerji ile maksimum performans elde etmenize yardım eder.

Lityum iyonlu forklift fiyatları ayrıca kiralama yapacağınız yıl süresine göre değişiklik gösterebilir. Lityum iyon forklift kiralama hizmeti size birçok yönden avantaj sağlar. Örneğin bakım masrafları kiralama yaptığınız firmaya aittir. 

Siz sadece iş süresince anlaşmanız dahilinde araçlarınızı teslim alır, operatörlerinizle işinizin sürekliliğini sağlarsınız. İşlerinizin aksamaması, olası bir arıza sürecinde anında değişimle kaldığınız yerden devam edebilmesi için şimdi Tim Forklift güvencesiyle tanışabilirsiniz. 

Lityum iyon forklift fiyatları, çalışma prensibi, bakım süreci ve kiralama süresi gibi birçok konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Türkiye’nin 4 bir yanından 7/24 ulaşabileceğiniz Tim Forklift, Yale forklift markasının distribütörüdür. Arıza tamiri, bakım, kiralama ve satış işlemleri hakkında şimdi bilgi almak için bizi arayın!