Tek bir sonuç gösteriliyor

 • dar koridor makinesi

  Yale Dar Koridor Makinesi

  1.000 - 1.300 kg Dar koridor uygulamalarında 15 m'ye kadar istifleme Patentli asansör tasarımı ile maksimum rezidüel kapasite Entegre pantograf ile maksimum yanal kapasite Raylı ve kablolu kılavuz ve RFID seçenekli koridor kontrol sistemi Uygulamaya özel opsiyon seçenekleri Kısa, orta ve uzun şase seçenekleri

Dar Koridor Makineleri

Dar koridor makineleri, istif makineleri ve forklift içinde yer alan bir çeşit taşıma aracıdır. Adından da anlaşılacağı şekilde dar ve uzun alanlarda çalışmak için tasarlanmıştır. Dar koridor forklift ile yüksek ve dar raflara kolayca ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Yale Distribütörü Tim Forklift garantisi ile kiraladığınız ve satın aldığınız dar koridor istif makineleri ile depo yönetimi çok daha pratiktir. Depo malzemelerinin yerleşimi, sayımı, kontrolü için dar alan forklift çeşitleri tam ihtiyacınız olan yardımcı araçlardır.

Dar Koridor Makineleri Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Depolar, günümüzde insan gücünden fazlasıyla çalışmayı zorunlu hale getirmiştir. Sadece depolar değil, yapı marketler ve dar uzun raflara sahip mağazalar için de durum aynıdır.

Dar koridor makineleri kısaca bu dar alanda sorunsuz şekilde ilerleyerek hem alttaki hem de üstteki raflara ulaşma kolaylığı sağlar. Ürünleri kolayca yükleyip indirmeyi yardımcıdır. Dar alan forklift ile yerden tasarruf etmenin ve pratik iş gücü kullanımının keyfini sürebilirsiniz.

Dar Koridor Makineleri Nerede Kullanılır?

Dar koridor istif makineleri, genellikle depolarda, fabrikalarda, sanayide, mağazalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Çalışma prensibi gereği, iç mekân ve düz zemin kullanımına uygundur. Makinenin dengesini sağlaması ve sorunsuz ilerlemesi için zeminin pürüzsüz olması gerekir.

Dar Koridor Makineleri Modelleri 

Bir dar koridor makinesi, 4 farklı parçanın ihtiyaca göre birleştirilmesiyle oluşur. Bunlardan biri aküdür. Cihazın güç kaynağı olarak görev yapar. Şase yani cihazın gövde kısmı bir diğer bölümdür. Asansör alt ve üst raflara ulaşmak için aşağı yukarı hareket eden mekanizma kısmıdır. Kabin ise operatörün yer aldığı alandır. Bu dört parça, ihtiyaca ve kullanılacak alana göre farklılık gösterebilir. Asansör olmaksızın yetişilebilecek dar koridorlarda asansör yer almayabilir. Ayrıca bir dar koridor istifleme makinesi için mümkün olabilecek milyonlara varan konfigürasyon bulunabilir.

Dar Koridor Makinesi Fiyatları

Dar koridor makineleri, genellikle güç özellikleri, içinde bulunan özellikler,  dijital göstergeler, gelişmişlik düzeyi gibi niteliklere göre farklı fiyatlara sahip olabilir. Dar koridor forklift fiyatları için Yale Distribütörü Tim Forklift uzman ekibinden teklif isteyebilirsiniz. Kiralama ve satın alma seçeneklerindeki avantajları ve makine özelliklere hakkındaki detayları konuşmak için şimdi bize ulaşın! Ürün özellikleri hakkında bilgi ve fiyat teklifi almak için https://timforklift.com/yale-dar-koridor-makinesi/ adresine gidebilirsiniz.

Dar Koridor İstif Makinesi Kiralama Avantajları

Dar koridor istif makineleri, büyük firmalarda ve dar alanlarda iş yaparken birçok açıdan kolaylık sağlar. Emniyet açısından güvenli, dar alanda rahat hareket etmeyi sağlayan cihazlar, dijital göstergelerle operatör için ergonomik ve pratiktir.

Dar koridor makineleri kiralama ya da satın alma hizmetinin avantajları arasında:

 • Bütçenize göre ikinci el ya da sıfır makine kiralama ya da satın alma olanağı
 • Makine operatörleri için Tim Forklift ayrıcalığıyla verilecek olan eğitim
 • Bakımı ve onarımı yapılmış şekilde teslim aldığınız dar alan forklift modelleri için ekstra bakım ve onarım maliyetinizin bulunmaması
 • Dar istif makinesi kiralama hizmeti için ödediğiniz bedeli vergiden düşebilme avantajı yer alır.

İstif makineleri, genellikle kullanımı basit olan, güvenlik sistemleri bulunan ve ağır ekipmanları ulaşılması güç yerlere bile kolayca yerleştirip almayı sağlar.  Dar koridor makineleri profesyonel operatörlerle yönetilmelidir. Bunun için Tim Forklift uzman ekibi tarafından verilen dar koridor istifleme makinesi operatörlüğü eğitimleri bulunur. Bu eğitimler sonrasında iş makinesi kullanma ehliyeti ile profesyonel operatör çalıştırma olanağına sahip olursunuz.

Dar Koridor İstif Makinesi Kiralarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Dar koridor istif makineleri kiralarken dikkat etmeniz gerekenler arasında ilk önce cihaz kalitesi yer alır. Kaliteli ve ergonomik istif makineleri ile işleriniz sorunsuz şekilde devam eder.

Dar koridor istif makinesi kiralarken dikkat etmeniz gerekenler:

 • Dar alan istif makinesi için bir emniyet sistemi bulunması
 • Kullanımı kolay bir panel bulunması
 • Uzun mesafeli istifleme özelliği bulunması
 • Yeterli yük kapasitesine sahip olması
 • Bütçenize uygun model seçeneklerinin yer alması
 • Bakımı ve onarımı yapılmış ve uzun yıllar kullanım özelliği bulunan bir dar koridor istif makinesi olması şeklinde sıralanabilir.

Kiralayacağınız ya da satın alacağınız istif makinesi modeli ve markası önemlidir. Ancak markanın distribütörlüğünü yapan firmanın güvenilirliği ve yaygın servis ağının bulunması da önemlidir. Tim Forklift hem makine operatörlerini eğitme hem de cihaz temini, kiralaması, satışı, bakımı ve onarımı için hizmet verir. İş güvenliği için son teknolojiyle donatılmış dar koridor makineleri aşağıda yer alan avantajlara sahiptir.

Yale Dar Koridor İstif Makinesi ile yapabilecekleriniz arasında:

 • 1000-1300 kg ağırlığında yük taşıma
 • 15 metreye kadar istifleme özelliği
 • Entegre pantograf sistemi ile maksimum görüş açısı ve yanal kapasite
 • Raylı ve kablolu kılavuz sistemi
 • RFID koridor kontrol sistemi ile güvenlikli bir şekilde ilerleme
 • İhtiyaca göre kısa, orta ya da uzun şasi seçenekleri yer alır.

Dar Koridor İstif Makinesi Bakımı ve Onarımı

Söz konusu iş makineleri olduğunda bakım ve onarım kesinlikle şakaya gelmez. Dar koridor makinesi satın alacaksanız yetkili servisin tavsiye ettiği belli aralıklarla makine bakımını aksatmamalısınız.

Böylece dar koridor makineleri, her zaman verimli ve ilk günkü performansıyla çalışır. Ancak bakımlarını ihmal ettiğinizde paslanma, yağ akıtma ve eskime gibi sorunlarla karşılaşırsınız. Akan yağ zemin yapısına da zarar verir. Bu durumda çalışma ortamınızda iş yapmak daha zor bir hale gelir. Eğer istif makinesi arıza verirse bu durumda vakit kaybetmeden yetkili servise ya da kiralama yaptığınız firmaya haber vermelisiniz.

Tim Forklift güvencesiyle aldığınız ya da kiraladığınız dar koridor makineleri ücretsiz olarak değiştirilir. Eğer kullanıcı hatasından kaynaklı bir arıza yoksa garanti kapsamında kullanım süresi içinde arıza kaynaklı makine değişimi talep edebilirsiniz. Ancak düzenli bakımı yaptırılan cihazlarda arızalanma durumu daha az görülür. Herhangi bir arıza anında dar koridor istif makinesi yedek parça değişimi ile sorun giderilir.

Dar koridor makineleri, istif makineleri ve forklift modelleri için şimdi bizimle ürünler sekmesinden inceleme yapabilirsiniz. Dilerseniz ihtiyaç duyduğunuz makine için Tim Forklift uzman ekibinden teklif alarak sipariş verebilirsiniz!

Kapat