Gösterilen sonuç sayısı: 2

 • mo50 70t elektrikli çekici

  MO50-70T Elektrikli Çekici

  5.000 - 7.000 kg Akülü çekici İç mekan uygulamalarında yüksek çekme kapasitesi Yoğun hat besleme ve imalat süreçleri için ideal çözüm AC tahrik motoru ile maksimum performans Güvenli yüksek seyahat hızı ve fren sistemi Ayarlanabilir performans seçenekleri Kısa ve uzak mesafelere yatay taşımacılık Scooter kontrol ile operatör ergonomisi
 • mt 70 80 elektrikli çekici

Elektrikli Çekici Nedir?

1-80 ton arasında çekiş gücüne sahip olan elektrikli çekici, büyük yükleri paletsiz şekilde kolayca çekmeye yardımcıdır. Yüksek yük taşıma kapasitesi sayesinde operatöre kullanım kolaylığı sunar.

Devamını Oku

Elektrikli çekici modellerinde kullanım kolaylığı, ergonomi, kalite ve dayanıklılık ön plandadır. Yale elektrikli çekici modellerinden garanti kapsamında faydalanabilirsiniz. Yaygın servis ağı avantajıyla bakım ve onarım işlemlerini hızlıca yaptırabilirsiniz.

Herhangi bir problemde kolayca yetkili servis ile iletişime geçme avantajından yararlanabilirsiniz. Diğer adı row truck olan yük çekici makine için detaylara yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Elektrikli Çekici Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Bavul gibi ağır yükleri taşımaya yarayan iş makinelerine elektrikli çekici adı verilir. Yük çekici makineler, hava alanları, depolar, fabrikalar için kullanılabilir. Bu çekici makinelerde akülü modeller, 1’den fazla yükü daha az operatörle çekme ve itme avantajı sunar.

Elektrikli Çekici Nerede Kullanılır?

Düz zeminlerde, iç mekânlarda ve büyük yüklerin taşınması gereken alanlarda elektrikli çekiciler kullanılır. Makinelerin çalışma prensiplerine uygun düz zeminlerde kullanılması gerekir. Böylece çekme ve itme işlemleri daha pratik bir şekilde gerçekleşir.

Elektrikli Çekici Güç Kaynağı

Havaalanı çekici güç kaynağı için 3 ayrı akü sisteminden faydalanılabilir. Akülü çekme makinesi, lityum, jel ve kurşun asit traksiyoner akü olmak üzere 3 ayrı güç kaynağından enerji alabilir.

Elektrikli Çekici Fiyatları

Elektrikli çekiciler, sahip oldukları özelliklere, markaya ve modele göre değişik fiyat yelpazesine sahip olabilirler. Terminal çekici olarak da adlandırılan bu istif makinesi türünde fiyatlara etki eden faktörler arasında ergonomi, teknoloji, yük kapasitesi yer alır.

 • Ergonomi: Cihazın kullanım açısından kolaylığı, tasarım açısından hareket kabiliyetine izin vermesi ergonomi içinde yer alır. Operatöre daha kolay ve güvenli itme ve çekme olanağı tanıyan makineleri tercih etmeye özen göstermelisiniz.
 • Teknoloji: Manuel sistemler yerine günümüzde birçok çekme ve taşıma makinesi artık dijital göstergeler ve kumandalar üzerinden yönetilir. Elektrikli çekici modelleri arasında da dijital gösterge ve paneller daha yaygın şekilde kullanılır.
 • Yük Kapasitesi: Elektrikli çekici için en önemli özelliklerden biri yüksek oranda yük taşıma kapasitesidir. Çünkü ulaşım, e-ticaret, üretim sektörlerinde hız çok önemlidir. Dakik bir ulaşım ve üretim için hızlanmayı kolaylaştıran kullanımı kolay ve yük kapasitesi yüksek elektrikli çekicileri tercih edebilirsiniz.

Elektrikli Çekici Kiralama Avantajları

Maliyet ve Zamandan Tasarruf: Elektrikli çekici satın almak ve kiralamak arasında belli farklar bulunur. Bunlardan ilki fiyat farkıdır. Satın aldığınızda ödeyeceğiniz bedelin üzerine her yıl bakım ve onarım masrafını da eklemelisiniz. Ayrıca elektrikli çekici hizmetinden yararlandığınız takdirde cihazlarınız size bakımı ve onarımı yapılmış olarak teslim edilir. Bir sonraki bakım döneminde de elektrikli taşıyıcı bakımı ücretsiz yapılır. Böylece cihazdan maksimum performans elde etmeniz amaçlanır. Bakımı düzenli yapılan elektrikli çekici makineler, daha nadir arıza yapar. Bu da daha verimli bir iş performansı sağlamanıza olanak tanır.

Ergonomi: Rahat kullanım ve daha hızlı hareket avantajıyla operatöre iş sürecinde kolaylık sağlayan elektrikli çekiciler, düzenli taşıma işlemi için idealdir. Pratik kullanıma sahip teknolojik donanımlar estetik tasarımlar, daha rahat kullanılan paneller yardımıyla makinelerin kullanımı çok daha kolaydır.

Profesyonel Operatörler: Elektrikli çekici kiralama hizmetinin yanında bir de profesyonel havaalanı çekici operatörleri yetiştirebilirsiniz. Tim Forklift bu alanda verdiği hizmetlerle çalışacağı yüzey yapısını tanıyan ve makineyi pratik şekilde kullanmayı öğrenen ustalar yetiştirir.

Elektrikli çekici kiralama ve satın alma hizmetleri için daha fazla bilgi almak isterseniz https://timforklift.com/mo50-70t-elektrikli-cekici/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Elektrikli Çekici Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elektrikli çekiciler, yoğun yük taşıma sistemlerinin bulunduğu yerlerde kullanılır. Bunun için hem pratik hem de çekme kapasitesi yüksek olan elektrikli çekici modellerinin kullanılması gerekir.

Elektrikli çekici satın alırken dikkat edilmesi gerekenler:

 • Aldığınız makinenin birinci ya da ikinci el olduğuna dikkat etmelisiniz.
 • Bakım ve onarım işlemlerinin tam olduğundan emin olmalısınız.
 • Satın alma işlemini yapmadan önce marka ve model için güvenilirlik araştırması yapmalısınız.
 • Satın alma sonrası bakım ve onarım işlemlerinin ne zaman ve nasıl yaptırılacağını araştırmalısınız.
 • Yetkili servis noktalarının yaygınlığını araştırmalısınız. 
 • Güç performansının ayarlanabilir özellikte ve makinenin maksimum performansla çalışabilir olduğundan emin olmalısınız.
 • Kolay değişebilir akü özelliğiyle operatöre kolaylık sağlayan bir makine tercih etmelisiniz.

Yale istif makinesi ve çekici modellerinde aradığınız birçok avantajlı özelliği bulabilirsiniz. Tim Forklift distribütörlüğündeki Yale elektrikli çekici performansı ve ergonomisi hakkında bilgi almak için aşağıdaki bilgilere göz atabilirsiniz.

Yale elektrikli çekici modelleri ile yapılan işlemlerde:

 • Akü yardımıyla rahat kullanım
 • İç mekânlarda yüksek çekim kapasitesi
 • Yoğun hat besleme ve imalat yapılan alanlarda ideal kullanım
 • AC tahrik motoru sayesinde maksimum verim ve performans avantajı
 • Güvenlik sistemi sayesinde hızlı sürüşte de emniyetli seyahat olanağı
 • Ayarlanabilir performans seçeneği ile bulunduğunuz ortama uygun şekilde hareket kolaylığı
 • Hem kısa hem uzun mesafelere uygun yatay taşımacılık özelliği
 • Scooter kontrol paneli
 • Operatör için konforlu ve ergonomik tasarım ön plandadır.

Elektrikli Çekici Bakımı ve Onarımı

Elektrikli çekiciler, iş makinesi sınıfında yer alan bu nedenle arızasız ve güvenle çalışması gereken cihazlardır. Çünkü yoğun çalışma temposunda kullanılan cihazların hem çalışma alanında bulunan diğer kişilere hem de operatöre zarar teşkil edecek her türlü arızadan uzak olması gerekir.

Yaşanabilecek arızaların önlenmesi için tavsiye edilen elektrikli çekicilerin düzenli şekilde bakımının yapılmasıdır. Bakımı düzenli yaptırılan iş makinelerinin arızalanma ihtimalleri çok daha düşüktür. Bakımı yapılan cihazlarda herhangi bir aksaklık bulunuyorsa arıza gerçekleşmeden bunun düzeltilmesi sağlanabilir. Ayrıca bakımın amacı makinenin arızalanmasını olabildiğince geciktirmek veya bu ihtimali en aza indirgemektir.

Düzenli bakımı yapılmayan elektrikli çekici modellerinde yağ akıtma, paslanma ve eskime sorunuyla yüz yüze gelebilirsiniz. Bu da çalıştığınız zeminde bozulmaya yol açarak iş düzenini baltalar. Ancak elektrikli çekici kiralama hizmeti alarak Tim Forklift bakım ve onarım hizmetlerinden ekstra ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

Yapılan bakım, tow truck forklift makinelerinin kullanım ömrünü uzatmış olur. Yaşadığınız herhangi bir aksaklık durumunda yine ücretsiz değişim ve tamir olanaklarından yararlanabilirsiniz. Şimdi Tim Forklift ayrıcalıklarından yararlanmak, memnuniyet veren fiyat performansından faydalanmak için bize ulaşın! İstif makinesi, forklift ve elektrikli çekici kiralama ve satın alma hizmetleri, ürün özellikleri ve fiyat bilgisi için şimdi bizi arayın! Profesyonel iş makinesi kiralama ve satın alma kolaylığıyla tanışın

Kapat