Tek bir sonuç gösteriliyor

 • mo 10 25 sipariş toplayıcı

  MO10-25 Sipariş Toplayıcı

  Rahat, verimli birinci ve ikinci seviye raf yüksekliğinde sipariş toplama için tasarlanmıştır. Scooter kontrolü/elektrikli direksiyon Ayak kontrolü platform Yüksek seyahat hızı Ayarlanabilir performans seçenekleri AC teknolojisi

Sipariş Toplayıcı Nedir?

Sipariş toplayıcı, bir operatör yardımıyla kullanılan istifleme makinesi çeşididir. Sipariş toplayıcı forklift modelleri, genellikle dijital göstergelerle kullanılarak operatöre kolaylık sağlar. Daha kısa sürede toplama işlemi yapmayı kolaylaştırır.

Devamını Oku

Tim Forklift tarafından kiralanan ve satılan sipariş toplayıcılar, işletmeniz için verimli depo yönetiminde size yardım eder. Bakım ve onarım işlemleri yapılmış olarak kiralayıp satın alabileceğiniz forklift çeşitleri ile ekstra masraflardan kurtulabilirsiniz.

Sipariş Toplayıcı Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Depo yönetim sistemi içinde ürünlerin ilgili birime aktarılmak üzere toplanması için kullanılan makinelere sipariş toplayıcılar denir. Sipariş toplama makineleri, dikey ürün toplayarak sırayla ve pratik işlem yapma kolaylığına sahiptir.

Sipariş toplayıcılar hakkında bazı bilgiler:

 • Sistem sırayla ilerleyerek ilgili raflara alt, orta ve yüksek seviye olmak üzere yetişmek için ayarlanabilir. Bu özellik makine markalarına ve modellerine göre 2 ya da 3 seviye olarak değişebilir.
 • Sipariş toplayıcı makinelere ihtiyaç dahilinde yükseltici de entegre edilebilir.
 • Operatör tarafından manüel toplanan siparişler için raflara güvenli ulaşım sağlanır.

Sipariş Toplayıcı Nerede Kullanılır?

Sipariş toplama makinesi, depolarda, mağazalarda ve fabrikalarda kullanılır. Genellikle düz zeminde kullanıma uygundur. Çünkü pürüzlü zeminler cihazın dengesini ve çalışma sistemini olumsuz etkiler. Bu nedenle sipariş toplayıcı forklift için çalışılacak alanın tamamen düz ve pürüzsüz olduğundan emin olmalısınız. Engebeli ve pürüzlü zeminler makine için güvenlik tehdidi oluşturur.

Sipariş Toplayıcı Kiralama Hizmetinin Avantajları

E-ticaret, üretim ve mağazacılık sistemi için depolar hala en önemli stok alanlarıdır. Buraya gelen ürünlerin belli bir düzende dizilmesi ve toplanması da karışıklık olmaması için önemlidir. Ayrıca dağıtılacak siparişler için ürünlerin düzenli bir şekilde toplanması, doğru sipariş takibi yapılması için de önem taşır. Hem güvenli hem kolay hem de düzenli sipariş toplama işlemi için doğru kalitede ürün tercih ettiğinizden emin olmalısınız.

Yale sipariş toplayıcı kiralama hizmetinin avantajları arasında:

 • Ergonomik tasarımıyla operatöre kolay hareket olanağı tanıması
 • Güvenlik sistemi sayesinde hareket anında çıkabilecek engellere dair uyarı alma
 • Sensörleri yardımıyla raflara çarpmadan kolay manevra yapabilme özelliği
 • Pratik toplama sistemiyle zamandan tasarruf etme olanağı
 • Sabit bir merdiveni taşıyarak yapılan işte yorulma payının sipariş toplayıcı makinelerde olmaması
 • Dijital göstergeler yardımıyla operatör için tek sistem üzerinden kontrol kolaylığı
 • Asansör sistemiyle farklı seviyelerdeki raflara ulaşma kolaylığı
 • Sipariş toplayıcı kiralama hizmeti sayesinde ödediğiniz tutarı gider olarak gösterip vergiden düşme olanağı yer alır.

Yale sipariş toplayıcı ile güç tasarrufu, pratik iş takibi, güvenli çalışma olanaklarından yararlanmak için şimdi https://timforklift.com/mo10-25-siparis-toplayici/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş Toplayıcı Kiralarken Dikkat Etmeniz Gerekenler 

 • Sipariş toplama makinesi kiralarken öncelikle kiralama yapan firmanın güvenilirliğine dikkat etmelisiniz.
 • Sipariş toplayıcı cihazın özelliklerinin ihtiyacınızı karşılayıp karşılamadığına dikkat etmelisiniz.
 • Cihazın performansına dikkat etmelisiniz. Ayarlanabilir performans seçenekleri bulunan bir cihaz tercih etmeniz iş sırasında hızınızı ayarlamanıza da yardımcıdır.
 • Cihazın opsiyonel özelliklerine dikkat etmelisiniz. Neticede her sektörün ihtiyaçları farklıdır. Bunun için bir cihazı kiralamadan önce talep edeceğiniz özellikler değişiklik gösterebilir.
 • Ayak kontrol platformu bulunup bulunmadığına dikkat etmelisiniz.
 • Rahat ve verimli bir çalışma ortamı sunup sunmadığına dikkat etmelisiniz.
 • Scooter kontrolü ve elektrikli direksiyonun bulunup bulunmamasına bakabilirsiniz.
 • Ulaşmak istediğiniz raf seviyesine göre birinci ve ikinci seviye raf yüksekliğine erişen sipariş toplayıcı makine ile daha rahat çalışabilirsiniz.

Yale sipariş toplama makinesi kiraladığınızda ayarlanabilir performans seçenekleri ve opsiyonel özellikler bulunduğunu görebilirsiniz. Ayak kontrol platformu, rahat ve verimli çalışma ortamı olanağı, scooter kontrolü ve elektrikli direksiyon özelliği, birinci ve ikinci seviye raf yüksekliğine erişme makinenin diğer özellikleri arasındadır. Daha fazla bilgi almak için teklif alabilir ve ürünler hakkında merak ettiklerinizi ekibimize sorabilirsiniz.

Sipariş Toplayıcı Fiyatları 2024

Sipariş toplama makinesi, piyasada farklı markalar için farklı fiyatlardadır. Ancak fiyatı ölçüsünde performansından memnun olacağınız sipariş toplayıcı forklift aldığınızdan emin olmalısınız. Eğer sürekli sipariş toplama işlemine ihtiyaç duyuyorsanız bu makineyi satın alabilirsiniz. Ancak uzun dönemli kiralama hizmeti sayesinde cihazın ekstra masraflarından kurtularak işinizi düzenli olarak sürdürebilirsiniz. Kiralama ve satın alma bedelleri arasında fark bulunur.

Birkaç yıllık ya da aylık kiralama yaparak günlük sipariş toplama işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Sipariş toplayıcı kullanmak için iş makinesi ehliyeti olan bir operatör çalıştırmalısınız. Bunun için sipariş toplayıcı maliyetinin yanına bir de çalışan maliyetini ekleyerek hesaplama yapabilirsiniz. Sipariş toplayıcı operatörlüğü eğitimi talep ederseniz personeliniz için uzman ekibimiz tarafından eğitim de verilir.

Gerekli güvenlik önlemleri, makinelerin çalışma prensibi operatörlere anlatılarak uygulama yapma olanağı sunulur. Böylece deneyimleyerek ve makinenin kullanım alanına uygun olarak pratik öğrenme sağlanır. Sipariş toplayıcı fiyatları ve ürünler hakkında detaylı bilgi için şimdi bize ulaşın!

Sipariş Toplayıcı Forklift Bakımı ve Onarımı

Nasıl ki sağlıklı bir hayat sürdürmek için temel ve kişisel bakımınızı ihmal etmemeniz gerekirse bu, iş makineleri için de geçerlidir. Onların arızasız bir şekilde çalışması ve işte zaman kaybına yol açmaması için sipariş toplayıcı bakımı yaptırmalısınız. Eğer satın almak yerine kiraladıysanız sipariş toplayıcı forklift bakımı, kiraladığınız firma tarafından yaptırılır.

Kiraladığınız süre zarfında bakım zamanı gelen cihazların bakımı ücretsiz olarak yapılır. Eğer bu süreçte cihazlarda herhangi bir arızalanma söz konusu olursa ücretsiz onarım ve değişim hizmeti alabilirsiniz.

Kısacası bir işletme sahibi iseniz sipariş toplayıcı makinelere ihtiyaç duyuyorsanız performansı yüksek, uzun süreli kullanıma dayanıklı özellikte olmasına dikkat etmelisiniz. Bunun için ise düzenli bakımı yapılan makineler kullanmalısınız.

Tim Forklift profesyonel iş makinesi kiralama ve satış firması olarak Yale marka istifleme makineleri ve forklift cihazlarının distribütörlüğünü yapar. İşinizi en pratik, güvenli ve düzenli şekilde yapabilmeniz için cihazlarınızın bakımlarını ve onarımlarını yaparak iş sürecinizin aksamasını önler.

Tim Forklift güvencesiyle pratik depo yönetimi sağlamak, dijital ve son teknolojik ürünlerle çalışmak için şimdi bizimle iletişime geçin! Sipariş toplayıcı, istifleme makinesi, forklift kiralama ve satın alma hizmetlerinde doğru firmayla anlaşmanın keyfini çıkarın!

Kapat