Forklift kiralamanın doğru adresi

FORKLİFT KİRALAMA HİZMETİ

Teklif Al

Forklift kiralama, günümüz dünyasında değişen rekabet koşulları ile ortaya çıkmış önemli bir hizmet biçimidir.

Firmalar günümüzde, hizmet ve ürünlerinin satışı konusunda rekabet etmenin ötesinde artık maliyet başlığında da rekabet edip, karlılık arttırmaktadırlar. Forklift satın almak yerine kiralamak bir çok firma açısından daha ekonomik bir seçenek haline dönüşmüş durumdadır.

Forklift Kiralama hizmeti verecek bir firmanın öncelikle teknik bilgisi yüksek ve refleksleri hızlı bir servis hizmeti sahibi olması gerektiği, bugün büyük küçük her ölçekteki projede bir kez daha ispatlanmıştır.

Tim Forklift; kiralama hizmetinin yanı sıra sunduğu servis hizmeti ile bir çok konuda öne geçmektedir. Başta Mitsubishi olmak üzere çeşitli marka, modellerden oluşan mevcut parkımız ve sıfır yeni alımlarımızla kısa, orta, uzun dönem kiralama hizmeti vermekteyiz.

Her Ay Sabit Fatura ve KDV Gideri
Güçlü Servis Desteği
Maliyeti Düşürerek Kazanç

FORKLİFT KİRALAMA


Forklift kiralama sürecinde, öncelikle sizin ihtiyacınızı tam olarak belirler ve ihtiyacınızın esneklik payını hesaplarız. Bu aşamada saha analizi, kullanım şartları gibi faktörlere göre makine seçimine geçer, sonrasında ise teslim süresini oluşturup, kira ücreti belirler ve makine teslimi ile kira başlangıcına geçeriz.

HIZLI BİR ŞEKİLDE FORKLİFT KİRALAMAK İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇİNİZ

Sonuç olarak siz sabit faturalarınızı muhasebeleştirerek her ay sabit ödemenizi yapar; gereksiz eleman, donanım ve sürpriz maliyetlerden kaçınmış olursunuz. Bakım ve arızalar ile biz meşgul olurken, siz kendi işinize konsantre olup, işletmenizin verimini en tepeye çıkarırsınız.

FORKLİFT KİRALAMANIN AVANTAJLARI


– Firma kiralamaya geçmeden önce mevcut forkliftlerinin satışından gelir elde edecektir. Bu sermayeyi başka yatırımlarında kullanabilecektir.

– Forklift kiralama bedelleri aylık sabit taksitler ile yapılacağı için sürpriz maliyetlerle karşılaşılmayacak ve bütçe ayarlaması daha rahat yapılabilecektir.

– Finansal Kiralama (Leasing) yöntemi ile yatırım yaparken dahi belli bir oranda peşinat yatırılması gerekir. Aylık forklift kiralamada peşinat için öz sermayeden pay ayırmaya gerek kalmayacaktır.

– Periyodik bakım, tamir, lastik değişimi, sigorta, fenni muayene gibi masraflar ve getirdiği iş-personel-zaman yükü ortadan kaldırılacaktır. Bu işlemleri forklift kiralama hizmeti yapan firma üstlenecektir.

– Kiralama faturaları gider olarak gösterilebilir ve vergi avantajı sağlar. Ayrıca aylık faturaların tamamı gider olarak gösterilebilmektedir.

– Kiralık forkliftlerin yakıt harcamaları da yine tamamıyla gider olarak gösterilebilmektedir.

– Kiralanan forklift, reach truck, akülü transpalet, depo içi istif ekipmanları ve benzer makineler ortalama 5-7 yıl gibi bir sürede ekonomik ömrünü tamamlar. Ekonomik ömrü tamamlanmış bir ekipmanı kullanmak ek masraflara yol açacağı gibi ölü zamanı arttırır ve performansı düşürür. Bu durum beraberinde ekipmanların satılarak yenilenmesi ihtiyacını, dahilinde de yeniden yüksek yatırım maliyetleri ve iş-zaman kaybına sebep olur. Kiralamada, ekonomik ömrü dolan ekipmanlar direk kiralayıcı firma tarafından yenilenecektir.