Forklift Kiralama Fiyatları 2024

Forklift Kiralama

Forklift konusunda vermiş olduğumuz hizmetlerimiz arasında, forklift kiralama da yer almaktadır. Söz konusu güvenilirlik olduğunda, kurumsal kiralama hizmeti almak isteyen firmalar için en iyi hizmeti sunuyoruz. Şirketiniz için ihtiyacınız olan forklift kiralama sürecinde yapacağınız tercihte işi uzmanına bırakmayı hedefliyorsanız, doğru adrestesiniz.

Dönemsel taleplere yetişmek zorunda kalan işletmeler tarafından, iş gücü ve ekipmanları güvenli şekilde yönetmek önemlidir. Amacınıza ve çalışma şartlarınıza uygun doğru forklift, son teknolojik ve güncel özelliklere sahip modelleri ile sizleri bekliyor.  Müşterilerimizin en yoğun zamanlarında imdadına yetişen kiralama çözümlerimiz ile hızlı ve garantili hizmet veriyoruz.

Müşterilerimizin kiralamak istediği forkliftin mahiyetine bakmadan, detaylı bir analiz yaparak, en uygun seçeneği belirliyoruz. Kiralanacak olan forkliftin sayısı, süresi ve nerede kullanacağınıza bakmadan, uzmanlarımızın değerlendirmesine tabi tutuyoruz. Artan iş yoğunluğunuzu hafifletmek adına geçirdiğiniz tüm süreçlerde rehberlik ve tavsiye veren uzmanlarımız, siparişinizin öncesi ve sonrasında sizlere en iyi ve ensek hizmet garantisi sunmaktadır. Böylece şirketler en yoğun iş temposunda dahi forklift kiralama hizmetimiz ile bizden tam destek alabilmektedir.

forklift kiralama

Forklift Kiralamada Karşılaşılan Sorunlar

Forklift kiralama sırasında firmaların en çok karşılaştığı sorunlardan birisi, kiralık aracın arızalı olması ile meydana gelen aksaklıklardır. Bu durumda hem bekleyen işler aksamaya başlar, hem de kiralama işlemi sırasındaki sözleşme süresi arıza giderilmesi esnasında işlemeye devam eder. Böylesi durumlar ile karşılaşmamanız adına kiraladığınız ürünün yedeği ve tam donanımlı teknik destek ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet sunuyoruz. Hizmet akışında sorun yaşamamanız için her türlü forklift servisi desteği garantisini veriyoruz.

Çalışma koşulları incelendikten sonra birçok forklift firması tarafından zorlu şartlarda çalıştırılmak üzere forklift kiralama yapmak istenmemektedir. Ancak biz ağır koşullarda olsa, müşterimizin talepleri doğrultusunda bölge kısıtlaması olmadan, forklift kiralama hizmeti sunuyoruz.

Kiralık Forklift Fiyatları Neye Bağlıdır?

Kiralık forklift fiyatları arayışında bulunan şirketlerin dikkat etmesi gereken en önemli faktör ihtiyaca en uygun forklifti kiralamaktır. 2 tonluk forklift ihtiyacınızı karşılıyor ise, 5 tonluk forklift için kiralama yapmak size daha maliyetli olacaktır. Yakıt bakımından ise dizel forklift kiralama fiyatları ve akülü forkliftlere göre daha düşüktür. Kiralama yapılacak süre de kiralama ücretlerine etki etmektedir. Bununla beraber ikinci el forklift için kira bedeli sıfır araç kiralama bedeline göre daha uygun olmaktadır.

Kiralık Dizel Forklift

Dizel kiralık forklift fiyat araştırması yapan şirketlerin bilmesi gereken bazı noktalar vardır. Tonaj olarak daha yüksek kapasiteye sahip olabilmektedir. 1,5 tondan 10-15 tona kadar dizel forklift mevcuttur. Bununla beraber yakıt olarak maliyeti daha yüksektir. Tamiri daha masraflıdır. Daha gürültülü çalışır. Dış ortam için daha uygundur.

Kiralık Elektrikli (Akülü) Forklift

Elektrikli (akülü) kiralık forklift fiyatları da dizel forklift fiyatlarına göre daha uygundur. Tonaj olarak dizel forkliftlerden daha düşük kapasiteye sahiptir. 1,5 tondan 4-5 tona kadar olan elektrikli forklift kolay bulunabilmektedir. Yakıt olarak elektrik kullanıldığı için maliyeti daha düşük olmaktadır. Tamiri daha kolaydır. Sessiz çalışır. İç ortam için daha uygundur.

Kiralık Forklift Fiyat Avantajları

  • Kiralama için fazla bir bütçe gerekmemektedir.
  • Kiralama yapmak, sıfır veya ikinci el forklift almaktan daha ekonomik olmaktadır.
  • Forklift kiralandığında sadece kiralama ücreti verilir.
  • Servis ve bakım işi kiralama şirketinin sorumluluğundadır.
  • Kira miktarı ve yakıt harcamaları şirket gideri olarak vergiden düşürülebilir.
  • Ömrünü tamamlamış forkliftleri kullanmak zorunda kalmaz, yenisini kiralayabilirsiniz.

Forklift Kiralama Türleri

Forklift kiralama hizmetleri aşağıdaki gibidir. Tim forklift olarak sadece uzun dönem forklift kiralama hizmeti vermekteyiz. Firmanın büyüklüğüne göre aylık olarak forklift kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Uzun Dönem Forklift Kiralama

Bu kiralama yöntemi ise 1 yıldan başlayıp, 5 yıl ve daha fazlasını kapsayan bir süreçtir. Bu hizmeti alırken faaliyet bölgenize yakın, iş gücünü kaldırabilecek kapasitede ve çalışma koşullarının uygunluğu göz önünde bulundurulmalıdır. Kiralama öncesinde bir uzman tarafından kiralanacak aracın kaç adet olması gerektiği, hangi aracın kullanılması gerektiği gibi konularda tavsiyeler almalısınız. Böylelikle firmanızın gereksiz zaman ve maliyetten kurtulmasını sağlamış olursunuz.

Hangi nedenle ihtiyacınız olursa olsun, sadece uzun dönem kullanım için forklift kiralama hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yıllık(uzun dönem) olmak üzere kiralamak istediğiniz forkliftler için iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz. Akülü, dizel ve lpg olmak üzere sektörünüze en uygun olan forklift kiralama hizmeti için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Aylık Forklift Kiralama

Kısa süreli forklift kiralama konusunda en uygun seçenek aylık olandır. Maliyetinin düşük olması nedeni ile firmanıza ekonomik çözümleri de beraberinde getirir. Planı önceden belirlenen projelerde forklift satın almak yerine kiralayarak yoğunluğun üstesinde gelmeniz mümkündür. Genellikle inşaat ve çelik konstrüksiyon projelerinde firma merkesi ile iş sahasının farklı bölgelerde olmasından kaynaklı kiralama gerekebilir. Sırf proje için forklift almak yerine daha az para ile forklift kiralayıp proje sonrası kira ödemesi yapıp teslim edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular


Forklift Kiralama Süreleri Ne Kadar Uzun Olabilir?

Kısa süreli (günlük, haftalık) ve uzun süreli (aylık, yıllık) kiralama seçenekleri mevcuttur. İhtiyaca göre en uygun süre seçilebilir.

Hangi Tip Forkliftler Kiralanabilir?

Dizel, elektrikli, LPG’li forkliftler gibi çeşitli türlerde forkliftler kiralayabilirsiniz. Ayrıca yük kapasitesine göre değişen tonajlarda forkliftlerimiz mevcuttur.

Kiralanan Forkliftler İçin Teknik Destek Var Mı?

Evet, kiralanan forkliftler için teknik destek ve sürekli bakım hizmetleri sağlıyoruz. Bu alanda Türkiye’nin geniş servis ağı ile en iyi forklift servis firmasıyız.

Forklift Kiralama Maliyeti Ne Kadardır?

Kiralama maliyetleri forklift tipi, kiralama süresi ve ek hizmetlere göre değişiklik gösterir. Detaylı bilgi için doğrudan bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.