BİZE UĞRAMADAN İKİNCİ EL FORKLİFT ALMAYIN !

Tim  Forklift; satışını yaptığı ikinci el forklift modellerinin tam kapsamlı bir şekilde bakım onarım işlemlerini yapmaktadır. Tuzla’da bulunan servisi ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir.

İkinci el revizyonlu ve garantili forklift alarak, garanti süresince forkliftte meydana gelebilecek arızalarda çözüme kavuşturmak için çaba gösteriyoruz. Geniş stoklarımız ile başta İstanbul, Kocaeli, Trakya, Eskişehir, Balıkesir olmak üzere Türkiye’nin her yerine satışlarımız mevcuttur. Tuzla’da bulunan 2. el forklift depomuzda her ihtiyacınıza uygun forklifti, piyasanın en uygun fiyatlarına bulabilirsiniz.

Firmamız Tuzlada ve gebzede bulunan depolarındaki forkliftler her yükseklikte (1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7 – 8 – 9 metre) her tonajda ( 10 – 11 – 12 – 13 ve üzeri tonajlardaki makineler de stoklarımızda mevcuttur ) forklifti bünyesinde bulunduruyor. Uygun fiyat garantili ikinci el forklift flomuz hem kendi 2. el forklift forkliftlerimizi satmakla beraber sizin forkliftlerinizi de çok cüzi komisyonlarla satmaktayız. İlk hedefi geniş ürün yelpazesi yaratmak olan firmamızın müşteriye istediği forklifti depo’da mevcut olması isteği ile forkliftlerinizi en ucuz komisyonla hatta sıfır komisyonla 2. el forklift olarak satıyoruz.

Hemen Teklif Al

Mescit Mah.Demokrasi Cad.Birmes San.Sit.A6 Blok No:12  Tuzla/İstanbul

+90 216 537 14 39

info@timforklift.com


Konuşmayı başlat
1
Yardıma ihtiyacınız var mı?
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by