İKİNCİ EL FORKLİFT ALMADAN ÖNCE BİZE UĞRAYIN !

Tim Forklift; satışını yaptığı ikinci el forklift modellerinin tam kapsamlı bir şekilde bakım onarım işlemlerini yapmaktadır. Tuzla’da bulunan servisi ve profesyonel ekipleri ile hizmet vermektedir.

İkinci el revizyonlu ve garantili forklift alarak, garanti süresince forkliftte meydana gelebilecek arızalarda çözüme kavuşturmak için çaba gösteriyoruz. Geniş stoklarımız ile başta İstanbul, Kocaeli, Trakya, Eskişehir, Balıkesir olmak üzere Türkiye’nin her yerine satışlarımız mevcuttur. Tuzla’da bulunan 2. el forklift depomuzda her ihtiyacınıza uygun forklifti, piyasanın en uygun fiyatlarına bulabilirsiniz.

Firmamız Tuzlada ve gebzede bulunan depolarındaki forkliftler her yükseklikte (1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 6 – 7 – 8 – 9 metre) her tonajda ( 10 – 11 – 12 – 13 ve üzeri tonajlardaki makineler de stoklarımızda mevcuttur ) forklifti bünyesinde bulunduruyor. Uygun fiyat garantili ikinci el forklift filomuz kendi 2. el forklift forkliftlerimizi satmakla beraber sizin forkliftlerinizi de çok cüzi komisyonlarla satmaktayız. İlk hedefi geniş ürün yelpazesi oluşturmak olan firmamızın müşteriye istediği forklifti depoda mevcut olması isteği ile forkliftlerinizi düşük komisyonla 2. el forklift olarak satıyoruz.

ikinci el forklift

İkinci El Forklift İçin Hemen Teklif Al

Mescit Mah.Demokrasi Cad.Birmes San.Sit.A6 Blok No:12  Tuzla/İstanbul

+90 216 537 14 39

info@timforklift.com

[contact-form-7 id=”6029″]