Forklift Servisi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

forklift servisi alırken dikkat edilmesi gerekenler

Forklift Servisi Alırken Dikkat Edilmesi

Gerekenler

Forklift servisi yapılmasının başlıca nedeni olarak forkliftlerin gerek arızalanması, gerekse uzun süreli kullanımı durumunda oluşan çeşitli problemlerdir. İyi bir forklift servisi sunulması durumunda araçlarınız hiç arıza yapmamış gibi çalışır. Uzun süreli kullanımda bunu daha net anlamak mümkün hale gelir.

Forklift Servisi Nasıl Yapılır?

Forkliftler; dizel forklift ve akülü forklift olarak iki gruba ayrılır. Forklift servisi için alanında yeterli bilgiye sahip, işinde yetkin teknik personeller çalışmaktadır. Forkliftlerin sorunlarını tespit ettikten sonra gerekli müdahaleyi yapmakta ve servis sonrası aracınız kullanılabilir olmaktadır.

Forklift Servis Fiyatları Ne Kadar?

Servis fiyatları, forklift tamiri için yapılan incelemelere göre değişiklik gösterebilmektedir. Tim Forklift firmamızdan en uygun forklift tamir veya servis fiyatlarını almak için iletişime geçebilirsiniz.

Forklift Tamiri için Firma Seçiminde

Dikkat Edilecekler

Öncelikle kullandığınız forklift markaları için servis desteği veren firmaları bulmak gerekir. Servisin yaptığı hizmete garanti vermesi, servis sonrası muhtemel aksilik senaryolarına karşı yeterli bir önlem olacaktır. Bu sayede firmanıza ekstra masraf çıkmadan bu durumun üstesinden gelebilirsiniz.

Forklift tamiri yapan firmanın işinde deneyim sahibi olması tercih sebebi olmalıdır. Tamirini yaptırdığınız forkliftinizin tecrübeli ellerde işlem görmesi ve eski haline kavuşması firmanız açısından faydalı olacaktır.

Forklift servisi yapan firmaların çalışma disiplinleri de dikkat etmeniz gereken başka bir konudur. Servis ekibinin 7/24 servis sunabilmesi, işlerini iyi yapabilmeleri, gerektiğinde forklift tamiri, forklift bakımı ve revizyon işlemleri için gerekli hizmeti sunabilmeleri olukça önem arz etmektedir.

Bir diğer madde ise forklift servis firmasının güvenilir olduğuna emin olmak gerekir. Bu konuda mağduriyet yaşayan birçok firma mevcuttur. Tamire gönderilen forklifte gerekmediği halde parça değişimi yapılması, eski parçaların takılması ve hatta tamire gönderilen forkliftin başkalarına satılması, yok sayılmaması gereken senaryolardandır.

Bu sebeple müşteri firmaların güvenini kazanmış, forklift tamiri konusunda sağlıklı hizmet verdiğini ispatlamış servis firmalarının tercih edilmesi, hem firmanızın zarara girmemesini sağlayacak, hem de işini düzgün yapan güvenilir servis firmalarının rakipleri karşısında ayakta kalmasına vesile olacaktır.*

Alanında tecrübeli ekibiyle güvenilir forklift tamiri ve servisi için Tim Forklift olarak her daim yanınızdayız.

Benzer Yazılar

Yorum Gönder

Bu site reCAPTCHA korumasındadır. Google Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları geçerlidir.